بازنشستگان

جزئیات زمان پرداخت عیدی و حقوق پایان سال بازنشستگان

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395کد مطلب : 45491تعداد نظرات : 2 نظر
عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧ لغایت ٢٥ اسفند به حساب آنان واریز می شود.

پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان به نحوی انجام خواهد شد که آن دسته از بازنشستگانی که حقوق ماهیانه خود را در اواخر ماه دریافت می کنند عیدی شان زودتر واریز خواهد شد.

براین اساس آن دسته از بازنشستگانی که ٢٧ هر ماه حقوق ماهیانه خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند، عیدی را در تاریخ ١٧ اسفند دریافت خواهند کرد و عیدی بازنشستگانی که در ٢٧ هر ماه از سایر بانکها حقوق دریافت می کنند نیز در روز ١٨ اسفند واریز می شود. همچنین مستمری بگیرانی که ٢٦ هر ماه حقوق دریافت می کنند در تاریخ ١٩ اسفند عیدی را دریافت می کنند.

بازنشستگانی که حقوق ماهیانه خود را در تاریخ ٢٠ هر ماه دریافت می کنند، در تاریخ ٢١ اسفند عیدی را دریافت خواهند کرد و عیدی کسانی که در تاریخ ٢٢ الی ٢٥ هر ماه حقوق دریافت می کنند نیز همراه با حقوق اسفند به حساب آنان واریز می شود.

جدول زمانبندی دریافت عیدی بازنشستگان

عیدی و حقوق بازنشستگان

زمان و جزئیات پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان

 

جزئیات زمان پرداخت عیدی و حقوق پایان سال بازنشستگان

3.938
این مطلب مفید بود ؟308
برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی / م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
بازنشسته1395-12-15
مسئولین محترم چرا در مدت دوسال اینقدر اختلاف حقوق بین بازنشستگان که عمر وجوانی خود رادر سازمانهای دولتی ازدست داده اند با شاغلین در همان سازمانهاایجاد شده حدودا دو برابر مگر ما نان را میخریم هزار تومان وآنها میخرند دو هزارتومان خواهشن به فکر این قشر از یادرفته باشید.
122
فاطمه 1396-12-18
من یدیپور هستم یعنی باید ۱۷ عیدیم واریز میشد چرا واریز نشده ?
41
وبگردی