نمناک اخباراقتصاد جزئیات زمان پرداخت عیدی و حقوق پایان سال بازنشستگان
بازنشستگان ، عیدی بازنشستگان
عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧ لغایت ٢٥ اسفند به حساب آنان واریز می شود.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395

پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان به نحوی انجام خواهد شد که آن دسته از بازنشستگانی که حقوق ماهیانه خود را در اواخر ماه دریافت می کنند عیدی شان زودتر واریز خواهد شد.

براین اساس آن دسته از بازنشستگانی که ٢٧ هر ماه حقوق ماهیانه خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند، عیدی را در تاریخ ١٧ اسفند دریافت خواهند کرد و عیدی بازنشستگانی که در ٢٧ هر ماه از سایر بانکها حقوق دریافت می کنند نیز در روز ١٨ اسفند واریز می شود. همچنین مستمری بگیرانی که ٢٦ هر ماه حقوق دریافت می کنند در تاریخ ١٩ اسفند عیدی را دریافت می کنند.

بازنشستگانی که حقوق ماهیانه خود را در تاریخ ٢٠ هر ماه دریافت می کنند، در تاریخ ٢١ اسفند عیدی را دریافت خواهند کرد و عیدی کسانی که در تاریخ ٢٢ الی ٢٥ هر ماه حقوق دریافت می کنند نیز همراه با حقوق اسفند به حساب آنان واریز می شود.

جدول زمانبندی دریافت عیدی بازنشستگان

عیدی و حقوق بازنشستگان

زمان و جزئیات پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان

 

جزئیات زمان پرداخت عیدی و حقوق پایان سال بازنشستگان

برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 8
نظر کاربران
بازنشسته

بازنشسته

مسئولین محترم چرا در مدت دوسال اینقدر اختلاف حقوق بین بازنشستگان که عمر وجوانی خود رادر سازمانهای دولتی ازدست داده اند با شاغلین در همان سازمانهاایجاد شده حدودا دو برابر مگر ما نان را میخریم هزار تومان وآنها میخرند دو هزارتومان خواهشن به فکر این قشر از یادرفته باشید.

پاسخ دادن 10 2
فاطمه

فاطمه

من یدیپور هستم یعنی باید ۱۷ عیدیم واریز میشد چرا واریز نشده ?

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف