تولد
زنان موفق
زنان موفق افرادی با توانایی های غیرطبیعی نیستند بلکه رفتار و عملکرد مناسب در محیط کار را به نحوی بهتر می دانند.

نکاتی که زنان موفق برای موفقیت در کار توصیه می کنند

مطمئنا،افراد موفق دارای داستانی خارق العاده هستند و یک ابرقهرمان محسوب می شوند، اما نکات زیادی در مورد زندگی و کار وجود دارد که ما میتوانیم از آنها بیاموزیم . در ابتدا و پایان فیلم "Wonder Woman"(زنان موفق) ما می بینیم که وی در یک دفتر مدام در حال کار کردن میباشد .اگرچه ما نمی توانیم ابرقهرمان هایی مانند او باشیم، اما در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک ملاحضه می نمایید که درس هایی وجود دارد که می توانیم از رویکرد او به چالش هایی که در دنیای حرفه ای ما که بسیار مفید هستند، یاد بگیریم. 

"5 درس مهم که زنان موفق در مورد کار به ما می آموزند"

زنان موفق

زنان موفق در محیط کار چطور رفتار می کنند 

درس 1:اگر شما به چیزی علاقه دارید ، آن را تعقیب کنید

دیانا، که به عنوان یک زن موفق شناخته شده است، علاقه مند به مبارزه با شمشیر از دوره جوان بود، اما مادر او خواسته اش را تایید نمی کند. این علاقه چنان بود که دیانا به مخالفت با مادرش برخاست و از عمه اش نحوه ی استفاده از شمشیر را فرا گرفت. تنها چیزی که میتوان در مورد دوران کودکی گفت این است که کودکان در این دوران استعدادها و توانایی های خود را در می یابند و ممکن است که در آینده تبدیل به کار حرفه ایی آنها شود.پس خواستن توانستن هست،کاری که به آن علاقه مند هستید را ادامه دهید تا در آن برای خود یک ابرقهرمان باشید. 

درس 2:خودتان را باور کنید؛ این انتظار را نداشته باشید که مدام دیگران به شما انرژی دهند

قطعاً باور کردن توانایی هایتان و حفظ این باورها و توانایی ها کار آسانی نیست . یا میتوان اینگونه گفت که ماها به توانایی هایمان و ظرفیت هایمان شک داریم. عمه ی دایانا هنگامی که دیانا تمرین می کرد به او گفت که او قوی تر از آن است که تصورش را داشت و بدین ترتیب دیانا خودش را باور کرد. اگر ممکن است هرچیزی که موجب افزایش اعتماد به نفس شما میشود را بنویسید و در ابتدای هر روز و یا ابتدای هر هفته آنرا ببینید و این عمل موجب ترقی شما شما خواهند شد. 

درس 3:از دادن ایده های کارساز پیشگیری نکنید

این بدان معنا نیست که شما به بیرون از دفتر کارتان بروید و کاری انجام دهید که منجر به ایجاد اختلافاتی میان شما و رییس آن دفتر شود. شما می توانید بخشی از تیم شرکت خود باشید و افکار و نظرات خود را داشته باشید. اگر بیش از شش ماه کار کرده باشید، فکر می کنید که شما به خوبی کار می کنید و رئیس شما هم همین احساس را نسبت به شما خواهد داشت، و بهتر است که از دادن پیشنهادات کاری خجالت نکشید و طبق منطق کاری پیش بروید. اگر فکر می کنید که میتوانید تیم شرکت را طوری راهنمایی کنید که باعث پیشرفت و ترقی آن میشود را بادیگر اعضای گروه به اشتراک بگذارید و لازم بذکر است که اگر از صحت عمل آن اطمینان دارید ابتدا با یکی از اعضای گروه به اشتراک بگذارید و مشورت کنید و سپس بادیگر اعضا به اشتراک بگذارید. 

موفقیت زنان در کار

درس های زنان موفق در کار 

درس 4:اگر احساس می کنید رئیس شما تصمیم گیری غیر اخلاقی و غیر منطقی دارد، بهتر است که با وی صحبت کنید

قبل از در میان گذاشتن این موضوع با رییس خود ابتدا بهتر است که شما جوانب مثبت و منفی صحبت کردن در برابر رئیس خود را در نظ بگیرید و ببینید که چگونه او را تحت تاثیر قرار می دهد .اگر به خوبی پیش بینی کردید و به منافع شما صدمه ایی نخورد در میان بگذارید ولی اگر متوجه شدید که از کرده خود پشیمان خواهید شد پیشنهاد میشود که کلاً نادیده بگیرید و به کار عادی خود در کارتان ادامه دهید. 

درس 5:در برابر مسولیت هایی که برعهده میگیرید تامل نمایید

زمان هایی پیش می آیند که شما نمیخواهید تا دیروقت بمانید و کارهای خسته کننده را که رئیس شما در جلسه کارکنان به شما تحویل داده است، را انجام دهید. و لازم بذکر است که شما همیشه نباید در برابر خواسته های رییس بگوید "بله" و تبدیل به فردی که همه از آن استفاده می کنند شوید. هیچ کدام از ما نمیتوانیم قدرت انجام همه ی این کار هارا داشته باشیم ولی میتوانیم تا حدودی آنها را انجام دهیم، اما می توانیم از رویکرد و نحوه عکس العمل های آنان درس بگیریم و به کار حرفه ای مان آنها را اضافه کنیم.

5 درس مهم زنان موفق در مورد کار

4.829
این مطلب مفید بود ؟281
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ح.ب/ن
وبگردی