سواحل صورتی شگفت انگیز
احتمالا برای شما هم دور از انتظار باشد که سواحلی با رنگ عجیب از جمله رنگ صورتی شگفت انگیز و فوق العاده وجود داشته باشد.

شگفت انگیز ترین سواحل ماسه ای صورتی در جهان

واقعا چه چیزی بهتر از یک ساحل صورتی است؟ بله ساحل صورتی ، بخش شگفت انگیز طبیعت و جاذبه های گردشگری که در ادامه این بخش از نمناک به آنها خواهیم پرداخت.
 

10 ساحل صورتی شگفت انگیز و زیبا در دنیا

جزیره ی هاربور ، باهاماس
جزیره ی هاربور در قسمت شمال غربی جزیره ی الوترا در باهاماس ، به دلیل شن و ماسه ی صورتی رنگ موجود ، سواحل طولانی، صخره های مرجانی رنگارنگ و آب تمیز و بلورینش معروف است. این ساحل با شن و ماسه ی نرم صورتی که تا 3.5 مایل در امتداد ساحل کشیده شده ، هیچ بازدیدکننده ای را کسل نخواهد کرد. آب فیروزه ای آن برای غواصی ، شنا ، ماهیگیری و قایقرانی فوق العاده است.
 
جزیره ی هاربور

سواحل صورتی بسیار زیبا در دنیا

ساحل الافونیسی ، یونان
الادونیسی در جنوب غربی کرت قرار دارد و طول آن تقریبا یک مایل می باشد. الادونیسی علاوه بر اینکه محل مناسبی برای تفریحات اعضای خانواده و تمام سنین است ، ماسه های صورتی رنگ ، ساحل گرم ، آب کم عمق نیز دارد، که موجب محبوبیت دوچندان و میزان بالای توریست آن شده است. این مکان از 110 گونه ی مختلف گیاه ، خلیج های کوچک ، صدف های فوق العاده و اشکال افسانه ای سنگ ها احاطه شده است . تنها مشکل اینجا این است که نمیتوانید از این شن و ماسه های صورتی زیبا جداشده و به خانه برگردید. 
 
ساحل صورتی

 ساحل صورتی بسیار زیبا الافونیسی در یونان

سواحل باربودا و آنتیگوا ، دریای کارائیب
باربودا یکی از جزایر دوقلوی " باربودا و آنتیگوا" می باشد و در میان دریای کارائیب و اقیانوس اطلس قرار دارد. 62 مایل مربع است و فقط یک روستا در تمام جزیره وجود دارد. سواحل منزوی صو تی رنگ و نخل های گرمسیری آن زیبایی شگرفی دارند. متاسفانه ، به علت طوفان ایرما ، این ساحل هنوز در دست ساخت است. به جای آن ، این 10 ساحل با تمیز ترین آب در جهان را چک کنید. 
 
ساحل صورتی زیبا

سواحل صورتی رنگ باربودا و آنتیگوا

ساحل هویر سه شو ، برمودا
خلیج هویر سه شو در سواحل جنوبی برمودا واقع شده است. سنگ های صخره ای و ماسه های درخشنده ی صورتی که کف اقیانوس اطلس را پر کرده است و ازدیاد تپه های مرجانی پر شده در آنجا، انواع مختلف ماهی ها و دیگر حیات های دریایی ، مکان دنجی برای تفریح است. این خلیج مکان مناسبی برای غواصی ، والیبال و کیکبال است. در این جا 20 سواحل سرگرم کننده و مناسب برای خانواده است.
 
سواحل صورتی

ساحل صورتی زیبا هویر سه شو

ساحل صورتی ، اندونزی
غرب جزیره فلورس در شرق نوسا تنگارای ، ساحل صورتی بخشی از پارک ملی کومودو است. رنگ فیروزه ای دریا در کنار رنگ صورتی ساحل آسمان آبی صحنه غیر واقعی و رویایی برای عکس برداری ایجاد میکند. زیر سطح این آب های بی نظیر، صخره های مرجانی های بزرگ و هزاران گونه ماهی قرار دارد و این موجب رضایتمندی بی اندازه ی غواصان میشود.
حقیقت جالب :در پارک همچنین به تعداد فراوان اژدهای کومودو است.
 
ساحل صورتی ، اندونزی

سواحل بسیار زیبا و شگفت انگیز در اندونزی

جزیره اسپیاگیا روسا ، اسپانیا
این جزیره ی با تمام شگفتی که با ماسه های صورتی میتواند ایجاد کند، امکان بازدید کردن را ندارد. میتوان با قایق و یا از نزدیک صخره ها ساحل را تماشا کرد، اما رفتن به آن جا برای عموم ممنوع است ؛ و این به علت حفظ و نگهداری رنگ صورتی این سواحل است ، که باور کنید یا نه بازدید کننده گان در گذشته ، با بردن از این ماسه موجب روشن تر شدن رنگ آن میشدند. 
 
جزیره اسپیاگیا روسا

 ماسه های صورتی جزیره اسپیاگیا در اسپانیا

ساحل پفیفر ، کالیفرنیا
این ساحل بخشی از پارک دولتی جولیا پفیفور برنز در امتداد خط ساحلی بیک سور است. در کنار ماسه های بنفش رنگ آن که پس از باران قابل توجه تر شده ، این مکان پنهان دارای یک آبشار 80 پایی است که در امتداد صخره های گرانیت ، سازههای سنگی برای پیاده روی ، و غار های دریایی برای کاوش می باشد.
 
ساحل پفیفر

ماسه های بنفش ساحل پفیفر در کالیفرنیا

ساحل شنی قرمز ، مائویی
ممکن است کمی قرمز تر از صورتی باشد و در هاوایی به عنوان ساحل کایهالولو شناخته می شود، ماسه های زیبای قرمز رنگ این چشم انداز ناشی از از فرسایش صخره های خاکستر شده از مواد مذاب در ساحل است. اما با این حال فقط افراد باتجربه در آنجا به پیاده روی میروند چراکه بخشی از مسیر در رانش زمین از بین رفته است.
 
 ساحل شنی قرمز

سواحل صورتی بسیار زیبا و شگفت انگیز

ساحل کرین ، باربادوس
این ساحل در اصل یک بندر بود ، اما در حال حاضر با دارا بودن ماسه های صورتی کمرنگ و دریای مواج ، مکان فوق العاده ای برای بادی بوردینگ می باشد.ازاین ساحل بعنوان بهترین ساحل 2015 نام برد. یک صخره مرجانیUSA TODAY در واقع نشان دهنده ی زیستگاه های طبیعی است و آن را مکان امنی برای همه می سازد ، و شاید هنگام بازدید از آن جا یک یا دو لاک پشت هم ببینید.
اما سواحل فقط تنها مکان های خوش شانسی نیستند که میتوانید به آن نجا سفر کنید و میتوانید برکه های زیبای صورتی در سراسر جهان را نیز به تماشا بنشینید.
 
ساحل کرین

ماسه ای صورتی کم رنگ ساحل کرین

10 ساحل صورتی حیرت انگیز در جهان + تصاویر

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی