ساخت توپک تزیینی
با یک توپک کریستالی ساده و مقداری رنگ و کاغذ اکلیلی می توانید مراحل ساخت توپک تزیینی را انجام داده و با هنردستی خودتان خانه را زیبا کنید.

آموزش ساخت توپک تزیینی کریستالی با اکلیل برای تزیین خانه

توپک های تزیینی رنگی برای تزیین درخت کریسمس و گوشه کنار خانه می توانند با تنوع و سلیقه تزیین شوند. 

وسایل مورد نیاز برای ساخت توپک تزیینی

حباب های شیشه ای
رنگ صنعتی همه کاره
روبان طلایی و نازک
قلم موی رنگ
چسب و زرورق طلایی

ساخت توپک تزیینی

طرز ساخت توپک طلایی تزیینی

ابتدا رنگ مورد نظر را داخل حباب ها ریخته و در حالی که انگشت خود را روی سرپوش حباب قرار داده اید، رنگ را داخل آن به خوبی تکان دهید. ما از سه رنگ سبز نعنایی، آبی فیروزه ای و آبی کله غازی استفاده کرده ایم. انتخاب رنگ مورد نظر بستگی به سلیقه خودتان دارد.

ساخت توپک تزیینی

در مرحله بعد باید برگه های طلایی خود را آماده کنید. برای این کار، ابتدا قلم‎موی نازک را به کمی چسب آغشته کرده و روی حباب یک خط باریک ایجاد کنید.

ساخت توپک تزیینی

حالا زرورق طلایی را مطابق نمونه روی چسب چسبانده و با قلم‎موی چسبناک لایه ای روی زرورق بکشید با این کار، قسمتی از زرورق ها در جای خود مانده و بقیه پاره می شوند. این کار را در سراسر قسمت های حباب انجام دهید. تا الگویی نامنظم از زرورق طلایی حاصل شود.

ساخت توپک تزیینی

ساخت توپک تزیینی

در مرحله بعد، درپوش حباب ها را در جای خود قرار دهید. بهتر است ابتدا آن را با اسپری رنگ به رنگ طلایی دربیاورید تا نمایی زیباتر خلق شود.

ساخت توپک تزیینی

در پایان نوبت آویزان کردن توپک های طلایی از روبان هاست. روبان های طلایی را از درپوش توپک ها رد کرده و گره بزنید. شما می توانید توپک های طلایی خود را از درخت کریسمس یا سراسر دیوارهای خانه آویزان کنید.

ساخت توپک تزیینی

ساخت توپک تزیینی ، چگونه ساخت توپک تزیینی طلایی را انجام دهیم

4.250
این مطلب مفید بود ؟428
برگرفته از مد آنلاین /ن
برچسب : کاردستی
وبگردی