ساقدوشی پسر دکتر ظریف
دکتر ونسا کری دختر وزیر امورخارجه آمریکا قرار دادن پستی در توئیتر خود شایعات مبنی بر ساقدوش بودن پسر دکتر ظریف را در عروسی خود رد کرد.

احتمالا خبرهای مربوط به ازدواج دختر «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا با فردی ایرانی را پیش از این خوانده اید. در سال 2009، دکتر «ونسا بردفورد کری» دختر کوچک جان کری از همسر اولش، با دکتر «برایان (بهروز) والاناهید» پزشک ایرانی - آمریکایی ازدواج کرد.اما اخیرا شایعات زیادی مبنی بر ساقدوش بودن پسر دکتر ظریف در عروسی این دو نفر در رسانه ها به وجود آمده است که دکتر ونسا برای پایان دادن به این واکنشها در توئیتر خود مجبور به ارائه توضیحات شد.

ونسا کری، دختر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، با هدف فرونشاندن جنجال های تازه پیرامون توافق اخیر ایران و آمریکا، با انتشار پستی در توییتر خود، خبر چند رسانه ی آمریکایی هوادار جمهوری خواهان در مورد حضور مهدی ظریف پسر محمدجواد ظریف در مراسم عروسی خود با همسرش دکتر بهروز والا ناهید در سال 2009 رو رد کرد.

توئیت دختر جان کری

با اینهمه رسانه هایی که عکس مراسم عروسی رو منتشر کرده اند مدعی هستند پسری که در کنار جان کری و پشت سر همسرش در شب عروسی این زوج ایستاده، مهدی، فرزند وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران است که در آمریکا زندگی میکند.

واکنش دختر جان کری به ماجرای ساقدوشی پسر دکتر ظریف!

3.673
این مطلب مفید بود ؟5320
برگرفته از برترینها-/ف
وبگردی