رامین ناصر نصیر
تصویربرداری سریال برکت ساخته جدید علی بهادر با بازی رامین ناصر نصیر ، پویا امینی و علی اوسیوند به پایان رسید و به زودی آماده پخش میشود.

سریال برکت به زودی آماده نمایش میشود

سریال برکت عنوان سریال کوتاهی از علی بهادر با بازی پویا امینی ، رامین ناصر نصیر و علی اوسیوند است که به زودی روی آنتن تلویزیون قرار میگیرد. داستان این فیلم در مناطق عشایرنشین میگذرد.

علی بهادر کارگردان سینما و تلویزیون درباره آخرین فعالیت های خود در زمینه کارگردانی گفت:مستندی برای شرکت گاز در دست تولید دارم و مجموعه سریال کوتاه برکت نیز به پایان رسیده است که منتظر پخش آن از تلویزیون هستم.

وی افزود:این اثر مستند با نام موقت "گاز تهران" به معرفی گاز استان تهران می پردازد. نویسنده مستند "سید کمال حیدری نژاد" بوده و تهیه کنندگی و کارگردانی آن را نیز شخص بنده در دست دارم. مراحل تحقیق و پژوهش میدانی این مستند از اوایل شهریور آغاز شده بود و فیلمبرداری آن دیروز به پایان رسید. این اثر باید تا آخر آبان به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داده شود.

 سریال برکت

رامین ناصرنصیر ، پویا امینی و علی اوسیوند در سریال برکت

بهادر درباره سایر فعالیت های خود بیان کرد:به تازگی تهیه کنندگی و کارگردانی سریال کوتاه چهار قسمتی "برکت" به نویسندگی "علیرضا اسحاقی" را بر عهده گرفته ام. این مجموعه اشاره ای به اقدامات اجتماعی و محرومیت زدایی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دارد و ماه گذشته به همراه تدوین تمام شد و تحویل این بنیاد شد. کار در استان خوزستان و در مناطق محروم عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان بود. تدوین این مجموعه توسط "مهدیه بهادر" و فیلمبرداری آن بر عهده "علی الهیاری" بوده است.

 سریال برکت

پویا امینی و علی اوسیوند در سریال برکت

این کارگردان درباره موضوع "برکت" نیز اظهار کرد:داستان این اثر سفر خانواده هنرمند و فیلم سازی را که برای ساخت فیلمی از مناطق عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان در استان خوزستان عازم این مناطق شده اند روایت می کند. آشنایی با فرهنگ، آداب، رسوم و سنن عشایر بختیاری بخشی از دستمایه این گروه فیلم سازی است و در جریان آن شاهد اتفاقات گوناگونی خواهیم بود.

 سریال برکت

رامین ناصرنصیر در سریال برکت

بهادر در خصوص بازیگران این مجموعه افزود:پویا امینی، رامین ناصرنصیر، شهرزاد عبدالمجید، علیرضا اوسیوند، سعید جلیلی، رضا اسماعیلی، امیر رضائی، اسماعیل کریمی، حسین مددی و گروهی از بازیگران بختیاری در این پروژه ایفای نقش کردند.

این کارگردان سینما با توصیف روایی بودن این اثر خاطرنشان کرد:در این سفر با پیوستن فردی به نام بختیار با بازی علیرضا اوسیوند این اتفاقات رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. رضا با بازی پویا امینی، الهام با بازی شهرزاد عبدالمجید و امید با بازی رامین ناصرنصیر اعضای این خانواده هستند.

بازیگر شهرزاد همبازی پویا امینی در سریال برکت + تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از میزان / م.ف
وبگردی