سریال عالیجناب
سریال عالیجناب با بازی حسین یاری ، لیلا اوتادی و بابک حمیدیان از سیزدهم آذرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

سریال عالیجناب در شبکه نمایش خانگی

سریال عالیجناب ساخته سام قریبیان با بازی بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون بعد از ماه ها تاخیر تا چند روز دیگر در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. سام قریبیان در اولین تجربه خود در عرصه شبکه نمایش خانگی از بازیگران به نامی استفاده کرده است.

عالیجناب یک سریال 13 قسمتی است که شش قسمت از این سریال در فاز اول پخش می شود و هفت قسمت بعدی در صورتی که فصل اول مورد توجه و استقبال علاقمندان و مخاطبان قرار گیرد، تولید می شود.

سریال عالیجناب به تهیه کنندگی مشترک مسعود ردایی و علی حضرتی و نگارش و کارگردانی سام قریبیان به لحاظ سوژه، کیفیت و ساخت نسبت به سریال های تلویزیون و شبکه خانگی کاملا متفاوت و ویژه است .

داستان و بازیگران سریال عالیجناب

سریال عالیجناب

حسین یاری و امیر آقایی در سریال عالیجناب

سعید آقاخانی، امیرآقایی، احمدرضا اسعدی، لیلا اوتادی، حسین پاکدل، پرویز پورحسینی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، امید روحانی، حسین سلیمانی، آزاده صمدی، احسان کرمی، نازنین کریمی، پریوش نظریه، میثم عبدی، حسین عرفانی، مهتاج نجومی، حامد مدرس، صالح میرزاآقایی و حسین یاری از بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال عالیجناب

حسین یاری در سریال عالیجناب

سریال عالیجناب یک اثر اجتماعی است که داستان آن به ماجرای دو رقیب انتخاباتی می پردازد.

سریال عالیجناب

سام قریبیان و حسین یاری در سریال عالیجناب

عوامل سریال عالیجناب عبارتند از نویسنده و کارگردان:سام قریبیان، مدیر فیلمبرداری:مرتضی هدایی، مدیر تولید:میثم کائد، جانشین تولید:نیما شهریاری، مدیر صدابرداری:ایرج شهزادی، طراح صحنه:سیامک کاری نژاد، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:عادل معصومیان، طراح لباس:مهناز غنی، تدوین:بهرام دهقانی، مدیر تدارکات:رضا حسین زاده، تیم بدلکاری ١٣ ارشا اقدسی و مهسا احمدی، آهنگساز:شورا کریمی، عکاس:حبیب مجیدی، مدیر تبلیغات و مشاور رسانه ای:شیوا آبا، تهیه کنندگان:مسعود ردایی و علی حضرتی.

سریال عالیجناب

بابک حمیدیان در سریال عالیجناب

پخش سریال عالیجناب در شبکه نمایش خانگی با تاخیر صورت گرفت. طبق اعلام های قبلی سریال عالیجناب قرار بود هم زمان با انتخابات ریاست جمهوری وارد شبکه نمایش خانگی شود اما این اتفاق میسر نشد و زمان بعدی توزیع این سریال در شبکه نمایش خانگی پس از پایان توزیع سریال «عاشقانه» در شبکه نمایش خانگی عنوان شد ، اما این سریال تاریخ اعلام شده نیز به شبکه نمایش خانگی نیامد.

سریال عالیجناب

سعید آقاخانی و آزاده صمدی در سریال عالیجناب

بعد از این تاریخ های اعلام شده برای حضور سریال عالیجناب در شبکه نمایش خانگی ، روز گذشته اعلام شد که سریال جدید سام قریبیان سیزدهم آذرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

سریال عالیجناب

سعید آقاخانی و بابک حمیدیان در سریال عالیجناب

سریال عالیجناب

سام قریبیان پسر فرامرز قریبیان کارگردان سریال عالیجناب

سریال عالیجناب به شبکه نمایش خانگی می آید+تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
hossein1396-10-15
سه قسمت اولش ک نگاه کردم عالییییییییی بود
40
وبگردی