داریوش ارجمند
سریال های محرم 98 در شبکه های مختلف سیما معرفی شدند و پخش این سریال ها همزمان با اولین روز ماه محرم آغاز میشود.

با سریال های محرم 98 بیشتر آشنا شوید

همزمان با فرارسیدن ماه محرم شبکه های مختلف سیما در تدارک سریال های مناسبتی ویژه این ایام هستند تا در کنار مردم در روزهای این ماه حضور پررنگی داشته باشند.

علاقه مندان به سریال های تلویزیونی میتوانند در ایام ماه محرم به تماشای سریال هایی که در شبکه های مختلف سیما تدارک دیده شده و ما در ادامه به معرفی آنها می پردازیم، بنشینند.

معرفی سریال های محرم 98 در شبکه های مختلف سیما

سریال های مناسبتی همواره یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون بوده است و همزمان با فرارسیدن ایام خاصی چون ماه محرم ، ماه رمضان ، نوروز و ... تلویزیون در تدارک ساخت سریال هایی مناسب این زمان ها برمی آید تا مخاطبان را پای سریال های خود بنشاند.

پژمان بازغی

پژمان بازغی در سریال محرمی مرضیه

سریال محرم 98 در شبکه یک سیما

شبکه یک سیما به مناسبت ماه محرم 98 سریال وقت صبح به کارگردانی جواد میرزاآقازاده را تدارک دیده که مینی سریال جدیدی است که به جای سریال بوی باران در دهه ابتدایی ماه محرم روی آنتن میرود.

کاوه خداشناس

بازی نسرین نصرتی و کاوه خداشناس در سریال به وقت صبح

پخش سریال وقت صبح از دوشنبه 11 شهریورماه در شبکه یک سیما آغاز میشود.

کمند امیرسلیمانی

بازی کمند امیرسلیمانی در سریال محکومین 2

پیش از این اعلام شده بود که سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی ناصر هاشمی در ایام ابتدایی محرم روی آنتن شبکه یک خواهد رفت اما پخش این سریال به مهرماه موکول شد.

سریال محرم 98 در شبکه دو سیما

شبکه دو سیما برای محرم امسال با سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون است .

داریوش ارجمند و گوهر خیراندیش

بازی داریوش ارجمند و گوهر خیراندیش در سریال مرضیه

مرضیه سریالی به تهیه کنندگی مجید اوجی است که روایتی از داستان های روز جامعه را با بازی داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه چهره خلیلی، امیرحسین صدیق ،مجید مظفری، پژمان بازغی، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و ... به تصویر میکشد.

سریال محرم 98 در شبکه سه سیما

شبکه سه سیما برای ایام محرم و صفر دو سریال را تدارک دیده است و ابتدا مینی سریال 6 قسمتی دریا نزدیک است به کارگردانی علی مهدی پور در دهه اول محرم پخش می شود و بعد از آن سریال ستایش 3 ساخته سعید سلطانی روی آنتن شبکه سه میرود.

جهانگیر الماسی

جهانگیر الماسی در سریال دریا نزدیک است

در خلاصه داستان دریا نزدیک است آمده است: علی مراقب بیماران در حال احتضار است و در تلاش معاش برای خانواده اش، فراز و نشیب های را از سر می گذراند و ...

جهانگیر الماسی، نادر فلاح، بهرام ابراهیمی، مریم سرمدی، علی طالب لو، رضا فیاضی، محمد ساربان، مهرناز پشتیبان در سریال دریا نزدیک است به ایفای نقش پرداختند.

داریوش ارجمند و مهدی سلوکی

داریوش ارجمند و مهدی سلوکی در سریال ستایش 3

فصل سوم سریال ستایش ساخته سعید سلطانی به نویسندگی سعید مطلبی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از 23 شهریور، هر شب ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

 سریال ستایش 3

مهدی سلوکی و لاله مرزبان در سریال ستایش 3

بازیگرانی چون داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، قربان نجفی، فریبا نادری، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی، محمدرضا داودنژاد، مهدی میامی، امیرمحمد زند، لاله مرزبان، کمند امیر سلیمانی، شهرام پور اسد، مهتاج نجومی، علی طالب لو، آتش تقی پور، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، مریم نیک رفتار، امید علی مردانی، کریم قربانی و علی میلانی در سریال ستایش به ایفای نقش می پردازند.

سریال های محرم 98 در شبکه های مختلف سیما +بازیگران و تصاویر

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی