مرجانه گلچین

سریال های نوروزی مرجانه گلچین + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1398کد مطلب : 55753زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که سابقه حضور در چند سریال نوروزی را در کارنامه هنری اش دارد با یک سریال جدید نوروز 98 مهمان خانه های مردم میشود.

سریال های مرجانه گلچین در ایام نوروز

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بیش از 30 سال از عمرش را در راه سینما و تلویزیون گذاشت و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت.

در آستانه نوروز 98 به بهانه پخش سریال نوروزی زوج یا فرد مروری بر سریال های نوروزی مرجانه گلچین داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید تا شما را با تصاویری از نقش های مرجانه گلچین در سریال های نوروزی اش آشنا کنیم.

سریال های نوروزی مرجانه گلچین از دارا و ندار تا راه در رو و زوج یا فرد

مرجانه گلچین در سریال زوج یا فرد

مرجانه گلچین

بازی مرجانه گلچین در سریال نوروزی زوج یا فرد

مرجانه گلچین نوروز امسال با سریال نوروزی مر قانون که به زوج یا فرد تغییر نام داد به کارگردانی محمدحسین لطیفی و علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی مهران مهام به تلویزیون می آید.

مرجانه گلچین و یوسف تیموری

یوسف تیموری و مرجانه گلچین در سریال زوج یا فرد

زوج یا فرد سریال نوروزی شبکه سه سیما است که در 15 قسمت شبهای نوروز 98 را مهمان خانه های مردم میشود و با حضور بازیگران طنز و داستانی کمدی اوقات خوشی را برای مخاطبان تلویزیون رقم میزند.

شیدا خلیق و مرجانه گلچین

عکسی از شیدا خلیق و مرجانه گلچین در سریال زوج یا فرد

مرجانه گلچین در کنار بازیگرانی چون مهران غفوریان، یوسف تیموری، هدایت هاشمی، ناهید مسلمی، اشکان اشتیاق، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و ... به ایفای نقش در این سریال نوروزی می پردازند.

مرجانه گلچین در سریال راه در رو

مرجانه گلچین نوروز 1390 با سریال راه در رو به کارگردانی سعید آقاخانی ، تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و نویسندگی مصطفی کیایی مهمان خانه های مردم شد.

مرجانه گلچین

بازی مرجانه گلچین در سریال راه در رو

سریال نوروزی راه در رو در ژانری کمدی جلوی دوربین رفت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت در شبکه سه سیما قرار گرفت و تجربه موفق دیگری برای مرجانه گلچین بود.

مرجانه گلچین و مهران غفوریان

مرجانه گلچین و مهران غفوریان در سریال راه در رو

مرجانه گلچین در سریال راه در رو با بازیگرانی چون مهران غفوریان، سعید آقا خانی، یوسف تیموری، رضا نیکخواه، امیر غفارمنش، جلیل فرجاد، روشنک عجمیان، حلیمه سعیدی، احمد پورمخبر، محسن کیایی، مونا بیگی، مینا کریمی جبلی و ... همبازی بود.

مرجانه گلچین در سریال دارا و ندار

یکی دیگر از سریال های نوروزی مرجانه گلچین سریال دارا و ندار به کارگردانی مسعود ده نمکی بود که نوروز 1389 از شبکه پنج سیما پخش شد.

مرجانه گلچین و بازیگران دارا و ندار

مرجانه گلچین در سریال دارا و ندار مسعود ده نمکی

دارا و ندار اولین تجربه سریالی مسعود ده نمکی بود که با درون مایه ای طنز با به تصویر کشیدن دغدغه های دو قشر مختلف جامعه به دل مخاطب نشست.

مرجانه گلچین

بازی مرجانه گلچین در سریال دارا و ندار 

مرجانه گلچین در سریال دارا و ندار با بازیگرانی چون فتحعلی اویسی، رضا رویگری، علیرضا خمسه، شهره لرستانی، نگار فروزنده، سام درخشانی، رضاتوکلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، سحر ولدبیگی، مریم کاویانی، مریم سلطانی، سیدجواد هاشمی، یوسف صیادی و .. همبازی بود.

سریال های نوروزی مرجانه گلچین از دارا و ندار تا زوج یا فرد + عکس

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی