تولد
بهرام افشاری
با نزدیک شدن به ایام نوروز 99 سریال های نورزی شبکه های مختلف سیما و زمان دقیق پخش آنها مشخص شد.

با سریال های نوروز 99 بیشتر آشنا شوید

سریال های مناسبتی یکی از ماندگارترین سریال های تلویزیونی هستند که در ایامی چون نوروز، ماه رمضان و ماه محرم ساخته میشوند. شبکه های مختلف سیما در چند ماه مانده به نوروز ساخت سریال های مناسبتی این ایام را آغاز کرده اند تا در شبهای تعطیلات نوروز در کنار مردم باشند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی سریال های نوروز 99 در شبکه های مختلف سیما می پردازیم.

پایتخت سریال نوروزی شبکه یک

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیون است که ششمین فصل آن نوروز امسال در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

فصل ششم سریال پایتخت در 15 قسمت برای پخش در نوروز 99 از شبکه یک سیما در حال ساخت است و بازیگرانی چون محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهران فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی در آن به ایفای نقش می پردازند.

فصل اول سریال پایتخت در نوروز 90، فصل دوم و سوم آن در نوروز 92 و 93 پخش شد و فصل چهارم در ایام ماه رمضان سال 94 پخش شد و پنجمین فصل آن باز هم به پخش نوروزی رسید و در ایام نوروز 97 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

سریال پایتخت هر شب ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

بهرام افشاری و احمد مهرانفر

کامیون سریال نورزی شبکه دو

قصه های کامیون به کارگردانی مسعود اطیابی سریال نوروز 99 در شبکه دو سیما است که به تهیه کنندگی ابراهیم آرزو و شهرام دانش پور در 30 قسمت ساعت 21:30 روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

در خلاصه داستان سریال قصه های کامیون آمده است:

نادر پیشکسوت فوتبال مدتی است که روی کامیون باربری دوستش کار می کند. صابر، وحید و اشکان سه دانشجویی هستند که به دلیل مشکلاتی توسط صاحبخانه اثاثیه شان به خیابان ریخته شده است. نادر و دانشجوها با هم آشنا می شوند که این آشنایی زمینه ساز اتفاقات مختلفی در روند داستان می شود.

بازیگران سریال کامیون عبارتند از:

مهدی هاشمی، نسرین مقانلو، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، علی عامل هاشمی، سپند امیرسلیمانی، بهنام شرفی، آرزو نبوت، سیاوش مفیدی، گیتی قاسمی، ماهان عبدی، مهسا طهماسبی، هادی مرتضی زاده و... در سریال قصه های کامیون به ایفای نقش می پردازند.

گروه موسیقی ماکان بند تیتراژ سریال نوروزی کامیون را میخوانند.

مهدی هاشمی و بیتا سحرخیز

دوپینگ سریال نوروزی شبکه سه

دوپینگ سریالی به کارگردانی رضا مقصودی ،تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و نویسندگی رضا مقصودی و افرا جورابلو است که در ایام نوروز ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

دوپینگ سریالی کمدی است که در 30 قسمت روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

هادی حجازی فر، نیما شعبان نژاد، شبنم مقدمی محمد بحرانی و الناز حبیبی بازیگران سریال دوپینگ هستند که تصویربرداری آن این روزها ادامه دارد.

محمد بحرانی و الناز حبیبی

میانبر سریال نوروزی شبکه پنج سیما

سریال میانبر به کارگردانی یزدان فتوحی و تهیه کنندگی محمد صالحیان سریال جدید شبکه پنج سیما است که از اواخر بهمن ماه روی آنتن رفت و پخش آن در ایام نوروز هم ادامه دارد.

این سریال کمدی هر شب ساعت 23 روی آنتن شبکه پنج سیما میرود و با نگاهی طنز به مشکلات ساکنین یک ساختمان می پردازد و بسیاری از بازیگران کمدی در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

بازیگران سریال میانبر عبارتند از:

کمند امیر سلیمانی،اشکان اشتیاق،امیر نوری،غلامرضا نیکخواه، محمود جعفری،سیاوش چراغی پور، آرش نوذری، شهین تسلیمی، حمید نیک نبرد، سالار کریمخانی،بهراد خرازی،فرشاد ارج،مرضیه صدرایی، فاطمه مرتاضی، حنانه احدی، جابر وثوق،وحید چنانی،ترگل جعفری، شاهکار صالحیان و... در سریال میانبر ایفای نقش کرده اند.

بازیگران سریال میانبر

سریال های نوروز 99 از فصل شش پایتخت تا کامیون و دوپینگ

4.182
این مطلب مفید بود ؟6715
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی