سفرهای نوروزی

موج نخست سفرهای نوروزی زودتر از راه رسید

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1401کد مطلب : 15966زمان مطالعه : 1 دقیقه
با وجود اینکه امروز و فردا جزو تعطیلات رسمی نوروز نیست، اما به نظر می‌رسد قرار گرفتن دور روز ابتدایی هفته بین تعطیلات آخر هفته قبل و آغاز تعطیلات نوروزی، خیلی‌ها را راهی جاده‌های شمال کرده است.

ایرنا:رئیس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده جغرافیایی استان البرز خبر داده است.

سرهنگ‌ پیمان کرمی روز شنبه به ایرنا گفته این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج - چالوس از محدوده نساء تا دهانه جنوبی تونل کندوان سنگین است و ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین حدفاصل ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزاد راه کرج - تهران از پل فردیس تا کلاک و در ادامه در محدوده گرمدره نیز سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد:ترافیک در خط شمالی آزادراه تهران - کرج -قزوین در برخی مقاطع سنگین است. طی 24 ساعت گذشته بیش از 565 هزار 300 تردد در آزادراه‌های استان البرز تردد انجام شده است.

وی ضمن توصیه به مسافران برای رانندگی با شرایط ایمن و مطمئن در جاده‌ها، اظهار کرد:با شروع سفرهای نوروزی، مسافران ضمن رعایت سرعت مطمئنه قبل از سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند. باتوجه به ناپایداری هوا و بارش برف و باران بویژه در جاده کرج - چالوس، ریزش سنگ و کوه متصور است و مسافران نباید در حاشیه جاده توقف کنند.

کرمی افزود:مسافران همچنین زمان سفر خود را مدیریت کنند و از هرگونه عجله و شتاب خودداری شود. مرکز کنترل ترافیک پلیس راه با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

انتهای پیام/م

موج نخست سفرهای نوروزی زودتر از راه رسید

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی