سقوط زن توریست از دیوار چین
یکی از گردشگران دیوار چین که در حال تماشای منظره بود به طرز عجیبی تعادل خود را از دست می دهد و به پایین کوه سقوط می کند.

لحظه دردناک سقوط از دیوار چین

یکی از صحنه هایی که تاکنون در فیلم های چینی، ممکن است دیده باشیم، دیوار چین می باشد که دیوار چین یکی از طولانی ترین و بزرگترین سازه های مهندسی با طول حدودا 212 کیلومتر در سده پنجم تا هشتم قبل از میلاد ساخته شده است.

بی شک دیوار چین یکی از سازه های باستانی و قدیمی است که امروزه تعداد زیادی توریست و گردشگر برای تفریح و گردش به این منطقه گردشگری سفر می کنند که قطعا می تواند نقطه مثبت و در آمد زا در این منطقه کوهستانی و بسیار زیبا باشد.

با این وجود، هر چه میزان مسافران و گردشگران در این منطقه بیشتر شود، طبیعتا باید خدمات رسانی های متعدد و مسئولیت پذیری بیشتری به مسئولان این منطقه جذاب گردشگری، متحمل شود تا جان هیچ انسانی در این منطقه به خطر نیافتد.

گردشگری دیوار چین

سقوط دلخراش زن توریست از دیوار چین

برای مثال اخیرا ویدیویی بسیار دردناک و دلخراشی از این منطقه در صفحات مجازی منتشر شد که توانست بارها و بارها دیده شود و به تبع تعداد زیادی از کاربران به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا یک زن ناشناس توریست که هنوز هویت وی گفته نشده است، در قسمت کناری دیوار چین، در حال مشاهده منظره بود که ناگهان تعادل خود را از دست می دهد و از کوه به پایین سقوط می کند. خوشبختانه وی توانست بطور معجزه آمیزی جان سالم بدر ببرد و طبق آخرین گفته ها وی یک دست خود را از دست داده است.

با این وجود 7 امداگر جوان، پس از این اتفاق فورا شروع به پیدا کردن وی نمودند که پس از 50 دقیقه موفق به یافتن وی شدند که در ادامه به مدت 2 ساعت دیگر به طول انجامید تا آنها بتوانند زن گردشگر را به بیرون از آن منطقه منتقل سازند. زمان این اتفاق در 22 اکتبر ماه سال جاری می باشد.

ویدیو لحظه دردناک افتادن زن توریست از دیوار چین

سقوط وحشتناک زن گردشگر از دیوار چین

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : فیلم جالب
وبگردی