جایروپلن

سقوط هواپیمای دونفره نزدیک ایوانکی گرمسار + عکس

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1398کد مطلب : 40333زمان مطالعه : 2 دقیقه
حادثه سقوط هواپیمای دونفره فوق سبک آموزشی در نزدیکی فرودگاه هواپیماهای سبک ایوانکی گرمسار رخ داد.

سقوط هواپیمای دونفره در ایوانکی

فارس:یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی در نزدیکی فرودگاه هواپیماهای سبک ایوانکی سقوط کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان اظهار کرد:گزارش سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی صبح امروز به مرکز عملیات جمعیت هلال احمر استان سمنان اطلاع داده شد و نیروهای امداد و نجات به سرعت به محل اعزام شدند. 

علی آقا یحیایی ادامه داد:این هواپیمای فوق سبک حوالی فرودگاه ایوانکی در شهرستان گرمسار سقوط کرده؛ این منطقه دارای یک فرودگاه کوچک است. 

وی تصریح کرد:بر اساس گزارش های اولیه رسیده به مرکز عملیات هلال احمر استان سمنان، این هواپیما در نزدیکی فرودگاه و 200 متر قبل از فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی سقوط کرده است. 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد:این هواپیما در اختیار بخش خصوصی بوده و دو سرنشین داشته است؛ فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی عمدتاً برای هواپیماهای کوچک استفاده می شود. 

یحیایی اضافه کرد:گزارش دقیقی از قربانیان این حادثه هنوز وجود ندارد و نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر با دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده اند. 

9:46 دو نفر جان باختند 

بر اساس گزارش های رسیده، دو سرنشین هواپیمای فوق سبک سقوط کرده در ایوانکی جان باختند. 

علی همتی، معاون فرماندار شهرستان گرمسار اظهار کرد:این حادثه دو فوتی داشته است؛ فرد در حال آموزش، یک خانم بوده که در این حادثه فوت می کند. 

وی بیان کرد:این هواپیمای آموزشی دو نفره بوده و بر اثر حادثه ای که صبح امروز حوالی فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی رخ می دهد، هر دو سرنشین آن فوت می کنند. 

مدیر فرودگاه آموزشی افلاک آسیای ایوانکی نیز گفت:علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان امر در دست بررسی است.

اولین تصاویر از هواپیمای سقوط کرده در ایوانکی

سقوط هواپیمای آموزشی

انتهای پیام/م

جزئیات سقوط هواپیمای دو نفره فوق سبک در ایوانکی گرمسار

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی