سهام عدالت کارگران

آغاز واریز سود سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396کد مطلب : 2429تعداد نظرات : 1 نظر
زمان واریز سود سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در مرحله تکمیلی واریز سود سهام عدالت اعلام شد.

سود سهم عدالت کارگران فصلی و ساختمانی

باقی مانده سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 1395 شرکتهای سرمایه پذیر مربوط به کارگران فصلی و ساختمانی امروز(یکشنبه) به حساب این دسته از مشمولان واریز می شود.
واریز سود سهام عدالت مرحله تکمیلی کارگران فصلی و ساختمانی که جزو مشمولان سهام عدالت هستند، امروز(یکشنبه) انجام می شود.
بر این اساس مانده سود یکی دیگر از سه گروه باقیمانده مشمولان سهام عدالت امروز در حالی از طریق شعب بانک های عامل و موسسات مالی که مشمولین مزبور شبا بانکی خود را از طریق آن به این سازمان اعلام کرده اند پرداخت خواهد شد که تنها تسویه بقیه سود سهام عدالت دو گروه دیگر از مشمولان باقی مانده است.
بر این اساس تعداد مشمولانی که در این مرحله به عنوان واریز مرحله تکمیلی، از سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 1395 برخوردار شده اند حدود 4میلیون و 500 هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی هستند که مبلغی بالغ بر 240 میلیارد تومان سود سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی سازی و از طریق بانک های عامل کشور امروز به حساب آنان واریز شود.
گفتنی است آن دسته از مشمولانی که پس از تسویه حساب سود سهام عدالت گروه های مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شبای حسابی بانکی در سامانه سهام عدالت کرده اند و نیز آن دسته از مشمولانی که از این به بعد اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت می کنند، پس از تائید شماره شبای آنها و نیز پس از تسویه کامل سود سهام عدالت با کلیه گروهها، سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.

سود سهام عدالت کارگران ساختمانی و فصلی کی واریز میشود

3.1131
این مطلب مفید بود ؟8150
برگرفته از تسنیم - /م
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
ملک فیض نیا1397-02-04
من شماره شبای حسابمو دادم اما تا امروز سودی واریز نشده لطفا پاسخ بدید
2410
وبگردی