سیما تیرانداز

آموزش بچه داری سیما تیرانداز در خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396کد مطلب : 49881زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیما تیرانداز بازیگر خوب کشورمان که با سریال ستایش هنر او در بین مردم شناخته شد بازیگر رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

آرزوهای سیما تیرانداز برای پسرش در خندوانه

شامگاه دوشنبه 1 خرداد 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. سیما تیرانداز بازیگر خوب کشورمان مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.

سیما تیرانداز بعد از سلام و احوال پرسی با مردم یک تصویرسازی در برنامه شکل داد و بعد از آن خاطره از خواب یکی از شاگردانش در کلاس بازیگری گفت و ادامه داد تئاتر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که ما میتوانیم انجام دهیم و مردم را به دیدن تئاتر تشویق کرد.

آرزوهای سیما تیرانداز برای پسر 10 ساله اش

در این بخش از برنامه سیما تیرانداز درباره پسر 10 ساله اش گفت و درباره آرزوهایی که برای پسرش دارد گفت و ادامه داد من در کودکی بچه حرف گوش کنی نبودم اما خوشبختانه آدم های خوبی در کنارم قرار گرفتند و من هم همین آرزو را برای پسرم دارم . من پسرم را کتاب خوان بار آورده ام چون کتاب تنها یار تنهایی های ما است و تاکید زیادی روی یادگیری زبان او دارم. من هر وقت حال خوبی نداشته باشم کتاب میخوانم و به همه مردم هم توصیه میکنم که کتاب بخوانند.

مجری خندوانه پرسید از خودتان قبل از مادر شدن بگویید ؟ سیما تیرانداز ادامه داد من آدم مسئولیت پذیری بودم اما این مسئولیت پذیری بعد از مادر شدن بیشتر شد ، من دوست دارم پسرم را خیلی خوب بار بیاورم و تاکید زیادی روی کتاب خواندن او دارم.

بازیگر سریال ستایش خاطره ای از مسابقه آشپزی که با رامبد جوان داشت تعریف کرد که مربوط به سال 80 بود و رامبد جوان در آن برنامه مجری بود.

سیما تیرانداز در خندوانه

سیما تیرانداز مهمان برنامه خندوانه

رامبد جوان از خانم تیرانداز پرسید شما مهربان هستید؟ سییما تیرانداز گفت :بله من خیلی مهربانم و این خیلی وقتها به ضرر من تمام میشود چون دیگران از این صفت سوء استفاده میکنند و گمان میکنند این مهربانی وظیفه ما است.

رامبد جوان از خانم تیرانداز خواست چیزی را که او بلد است و رامبد درباره آن کمتر میداند به او یاد بدهد که سیما تیرانداز آموزش بچه داری در برنامه خندوانه به راه انداخت.

و بعد از آن یک جمله را به درخواست رامبد حوان با لحن های مختلف در برنامه گفت و در پایان برنامه قول داد که 10 نفر را به تماشای تئاترش در تماشاخانه باران دعوت کند و در قسمت پایانی برنامه به سوالات تماشاگران داخل استودیوی خندوانه پاسخ داد و درباره نقش در سریال ستایش توضیحاتی را داد.

 

 

آموزش بچه داری سیما تیرانداز در خندوانه + عکس

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی