تولد
نعیمه نظامدوست

تنها خواستگاری که نعیمه نظام دوست رد کرد + علت ازدواج نکردن

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1400کد مطلب : 86096تعداد نظرات : 1 نظر
نعیمه نظام دوست در برنامه خندوانه از شرط عجیب ازدواج خود در روز خواستگاری و خاطرات جالبش درباره این موضوع صحبت کرد.

دلیل ازدواج نکردن نعیمه نظام دوست

برنامه خندوانه در شامگاه گذشته 26 بهمن ماه، میزبان نعیمه نظام‌دوست، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر بود و این هنرمند با لحن دوست داشتنی و شوخ همیشگی خود، شبی خاطره انگیز برای مهمانان برنامه و بینندگان ساخت.

رامبد جوان نعیمه نظامدوست را بازیگری و انسانی درجه یک، خوش انرژی و مهربان معرفی کرد این بانوی بازیگر حضور در برنامه خندوانه را یکی از آرزوهای خود اعلام کرد و از انرژی خوب این برنامه گفت.

نعیمه نظام دوست

شرط ازدواج نعیمه نظام دوست

در بخشی از برنامه رامبد جوان از ترس خود در مورد سوسک صحبت کرد و نعیمه نظام دوست نیز گفت:

من از سوسک خیلی می ترسم و اگر قرار بر صحبت در روز خواستگاری بود من از او می پرسیدم که شما از سوسک می ترسید یا خیر و یکی از شرایط ازدواجم نیز همان بود.

نعیمه نظام دوست و رامبد جوان

اولین و آخرین خواستگار نعیمه نظام دوست

او در بخشی از این برنامه با ذکر خاطره‌ای گفت:

مادرم در ابتدا خیلی به ازدواج کردن من علاقه داشت، سوم راهنمایی بودم، یک روز دیدم مادرم گفت:«نعیمه‌جان! بیا پایین» رفتم جلو و دیدم خانمی جلوی در ایستاده و به من گفت که ما خیلی از شما خوش‌مان آمده و می‌خواهیم به خواستگاری‌تان بیاییم.

من هم اصولا بعد شاگرد درس‌خوان نبودم ولی گفتم قصد ادامه تحصیل دارم. به پدرم هم گفتم به مامان بگو من قصد ازدواج ندارم. پدرم هم گفت پس هیچ خواستگاری نمی‌آید تا هر وقت خودت بخواهی و تا الان هیچ خواستگاری نیامده است.» 

نظام دوست ادامه داد:«ولی الان مادرم اصلا نمی‌گذارد از پیشش تکان بخورم و چون پدرم هم فوت کرده، خیلی به من وابسته است. بقیه خواهرهایم ازدواج کردند و توانستند فرار کنند چون معتقدم وابستگی این‌قدر زیاد واقعا خوب نیست.» 

ما پنج خواهریم که من فرزند سوم خانواده هستم.

نعیمه نظام دوست

شباهت نعیمه نظام دوست به مرغ کارتون رابین هود

این بازیگر درباره فعالیت اخیر خود گفت:

من سالهاست که با گروه عمو پورنگ همکاری می کنم و تا مدتها نقش مار ایشان را ایفا می کردم و اخیرا هم نقش مرغ کاکل به سرر ا بازی می کنم. من به خاطر این نقش بارها ویدئوهایی از مرغ ها را دیدم اما کارگردان به دلیل ترسیدن بچه ها مانع از کپی کردن حرکاتم از مرغ ها شد.

در کل من شبیه مرغ در کارتون رابین هود هستم.

نعیمه نظام دوست

شغل مورد علاقه نعیمه نظام دوست

این بانوی هنرمند در بخشی از گفتگوی خود اعلام کرد که اگر بازیگر نمی شدم حتما شغل پرستاری را انتخاب می کردم چون این حرفه و رسیدگی به بیمار را بسیار دوست دارم.

رامبد جوان و نعیمه نظام دوست

نحوه ورود نعیمه نظام دوست به عرصه بازیگری

خانم نظام دوست ورود خود به عرصه بازیگری را از دوران مدرسه و تئاترهای دانش آموزی اعلام کرد و در 17 سالگی با شرکت در کلاسهای بازیگری، کار خود را به صورت جدی آغاز نمود. سریال ساعت خوش اولین کار مطرح این بانوی هنرمند در کارنامه هنری اش است که با ستارگان حال حاضر سینما در آن به هنرمندی پرداخت.

در ادامه این بانوی هنرمند از انتخاب های اشتباه خود در عرصه بازیگری و دیده نشدن خود آن طور که باید با رامبد جوان صحبت کرد.

تنها خواستگاری که نعیمه نظام دوست رد کرد + علت ازدواج نکردن

4.141
این مطلب مفید بود ؟347
منبع : عکاس: شروين شيركوبی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
1 نظر به ثبت رسیده است
م، و م1403-01-21
نعیمه نظام وست برای همه میتونه خواهر خوبی باشه خدا حفظش کنه
30
وبگردی