اکبر عبدی
مدیر روابط عمومی شبکه نسیم در یک گفتگو درباره زمان پخش برنامه شبی با عبدی با اجرای اکبر عبدی صحبت کرد و جزئیاتی از برنامه های جدید شبکه نسیم گفت.

زمان پخش برنامه شبی با عبدی در شبکه نسیم

اکبر عبدی بازیگر و کمدین سرشناس کشورمان با برنامه ای ویژه به شبکه نسیم می آید. برنامه شبی با عبدی با نام پیشین عبدی شو ویژه برنامه جدیدی است که در شبکه نسیم به زودی روی آنتن میرود.

اکبر عبدی بازیگری است که اکثر مخاطبان هم در سینما و هم در تلویزیون با او خاطره دارند و همین تجربه باعث انتخاب او به عنوان مجری جدید برنامه ای در شبکه نسیم شده است.

امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره آخرین وضعیت برنامه های تولیدی این شبکه گفت:رامبد جوان و گروهش به دنبال بازنگری در فصل جدید "خندوانه" هستند و این برنامه در دستور کار سیما برای پخش در نوروز 97 است.
وی افزود:به دلیل این که رامبد جوان و تهیه کننده برنامه خندوانه به پخش در نوروز 97 تمایل زیادی داشتند این برنامه همزمان با سال نو از شبکه نسیم پخش می شود.
مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره پست رامبد جوان در اینستاگرام خود با عنوان خندوانه در راه است توضیح داد:ضبط فصل جدید هنوز شروع نشده است اما در حال دریافت ویدئوهای بخش خنداننده شو هستند تا با انجام کارهای این بخش تا حدودی آماده سازی برای فصل جدید انجام شود. با توجه به بازنگری هایی که در حال انجام است و نیز دوری از روند تکراری و در نتیجه جذابیت برای مخاطب به احتمال بسیار زیاد برنامه با تغییر در دکور و اجراها همراه خواهد شد.

خبرهایی جدید از زمان پخش برنامه شبی با عبدی

شبی با عبدی

برنامه عبدی شو به زودی پخش میشود

اشرف درباره برنامه "عبدی شو" که به "شبی با عبدی" تغییر نام داد اظهار کرد:برنامه "شبی با عبدی" در قالب جُنگ ترکیبی با حضور اکبر عبدی برای پخش در شبکه نسیم آماده می شود. در حال حاضر فراخوان حضور تماشاچیان در برنامه داده شده است و افراد می توانند در کانال رسمی شبکه نسیم شماره تماس خود را وارد و ثبت نام کنند همچنین برای ساماندهی تماشاچیان در این برنامه مراحل نهایی ساخت دکور در حال انجام است تا ضبط شروع شود.

وی در ادامه تصریح کرد:"شبی با عبدی" با توجه به شخصیت و ویژگی های اکبر عبدی برنامه خوبی می شود. تلاشمان این است که به زودی پخش شود و امیدواریم برای دهه فجر این اتفاق بیفتد.

اشرف در ادامه با اشاره بر پرمخاطب بودن برنامه کتاب باز تاکید کرد:فرهنگ کتابخوانی از منویات جمهوری اسلامی ایران است و ما توانستیم از طریق برنامه کتاب باز در شبکه نسیم آن را احیا کنیم. با توجه به مهمان ها و ویژه برنامه های خاص برنامه "کتاب باز" و بازخورد مخاطبان در صدد تمدید برای پخش و ضبط فصل بعدی آن هستیم. تغییرات در فضای برنامه یا محتوای آن بستگی به ادامه روند این برنامه و پیشنهادات تهیه کنندگان و عوامل سازنده دارد.

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم با اشاره به دیگر برنامه های شبکه نسیم خاطرنشان کرد:برنامه "خانواده باحال" با رویکرد خانوادگی جزو برنامه هایی است که زمان کمی از پخشش گذشته اما به خوبی جای خودش را بین خانواده ها باز کرده است. "دورهمی" با شکل کنونی در پخش و اجرا به کار خود ادامه می دهد و اگر تغییری بخواهد اتفاق بیفتد بستگی به نظر مدیری و پیش بینی های گروه سازنده برنامه دارد. برنامه "هزارداستان" نیز برنامه مناسبتی شبکه است. بعضی از ایام مناسبت های مذهبی یا ملی داریم که از فضای حاکم بر شبکه که شور، نشاط و طنز است فاصله دارد. در چنین ایامی هزارداستان را برای پخش در نظر گرفته ایم. همان گونه که این برنامه در ماه مبارک رمضان سال گذشته و ماه محرم و صفر پخش شد.

اکبر عبدی یکی از سرشناس ترین بازیگران کمدی است که فیزیک بدنی خاص و صورت وی امکان گریم و ساختن چهره های گوناگون مانند نوجوان ان و زنان را به وی می دهد. فیلم های زیادی از این هنرمند کشورمان در نقش های کمدی وجود دارد که هرکدام در نوع خود بی نظیر است.

شبی با عبدی به زودی روی آنتن شبکه نسیم میرود

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از خبرگزاری میزان _مهر / م.ف
وبگردی