شجاعی و دژاگه

شجاعی و دژاگه به پایان فوتبال خود رسیده اند؟!

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1397کد مطلب : 70797زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارشناس فوتبال کشورمان نظر خود را در رابطه با وضعیت لیگ برتر هجدهم و همچنین وضعیت شجاعی و دژاگه اعلام کرد.

شجاعی و دژاگه نزدیک به پایان خط هستند

امیر حاج رضایی درباره انفاقات رخ داده در سه هفته نخست لیگ برتر و کیفیت بازی‎ها، اظهار داشت:وضعیت لیگ برتر در سه هفته ابتدایی فاجعه‎آمیز بود. مسائلی که در سکو ها رخ داد، مسائل فنی داخل زمین را تحت الشعاع خودش قرار داد. بازی زیبای استقلال – تراکتورسازی هم به خاطر اتفاقاتی که روی سکو ها افتاد، دیده نشد. متاسفانه وضعیت بدی را در ورزشگاه آزادی تهران و غدیر اهواز شاهد بودیم.

صحبت های کارشناس فوتبال درباره وضعیت تیم استقلال

وی با اشاره به وضعیت تیم های پرسپولیس و استقلال، خاطرنشان کرد:استقلال علی رغم ریزش بازیکنی که داشته و رفتن بازیکنانی مانند مجید حسینی، سرور جپاروف و تیام؛ نه تنها آسیبی ندیده بلکه با جوان‎های خودش نتیجه خیلی خوبی می‎گیرد. در اینجا دو بخش وجود دارد؛ استقلال هم نتیجه خوبی می گیرد و هم نمایش قابل پسندی را ارائه می‎دهد. شفر مربی کاربلدی است و خوب کار می‎‏کند.

وضعیت تیم پرسپولیس از زبان کارشناس فوتبال ایران

کارشناس فوتبال کشورمان ادامه داد:از طرفی پرسپولیس هم با اینکه در هفته سوم مساوی کرد، ممکن است یک تساوی سر راه هر تیمی قرار بگیرد. این تساوی قطعاً نمی‎تواند به تیم لطمه بزند و یا اعتبارش را کم کند. علی رغم مشکلاتی که برای پرسپولیس پیش آمد، روحیه بالای برانکو ستودنی است. او همواره مثبت صحبت می‎کند و پالس های مثبت به تیمش تزریق می‏کند. مثلاً مدام از امید و قهرمانی صحبت می‎کند که این خیلی خوب است.

حاج رضایی افزود:اخیراً کتابی خواندم که انسان‎های مثبت‎گرا برای مشکلات راه حل دارند، ولی انسان های منفی برای راه حل‎ها مشکل درست می‎کنند. برانکو مربی است که مثبت فکر می‎کند و این افراد می‎توانند موفق باشند. باید کمی به جلو بریم تا ببینیم پرسپولیس امسال چه نتیجه ‎ای در آخر لیگ می گیرد.

تیم پرسپولیس

وضعیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

وی در مورد وضعیت سایر تیم‎‏های لیگ برتری گفت:بقیه تیم‎های لیگ ما فعلاً در حد معمول هستند. در این سه هفته پیکان عملکرد خوبی داشته است. در مشهد تیم پدیده با 6 امتیاز از سه بازی خوب کار کرده، ولی اینها مقطعی است. ملاک قضاوت نهایی این چند بازی نیست و باید جلوتر برویم، چون فوتبال مقاطع مختلف و شرایط گوناگونی دارد. در هر شرایطی یک نوع داوری می‎توان کرد. تیم ذوب آهن هم با مربی جوان و تحصیل کرده‎اش خوب کار می‏ کند. من این مربی را به خوبی می شناسم.

کارشناس فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که «کدام تیم را مدعی قهرمانی می ‎داند یا آیا پرسپولیس توان تکرار قهرمانی اش را دارد یا خیر؟»، عنوان کرد:برای قضاوت در مورد تیم قهرمان از حالا زود است. هنوز سه هفته گذشته و خیلی زود است برای اینکه بگوییم قهرمان کدام تیم است یا پرسپولیس باز هم قهرمان می شود یا خیر.

حاج رضایی درخصوص بازیکنان خارجی که در لیگ هجدهم به لیگ برتر ایران آمده اند، یادآور شد:هنوز بازیکن خارجی که نظر من را جلب کند و شاخص باشد ندیدم. چند بازیکن خارجی تراکتورسازی را هم نپسندیدم. حتی دو بازیکن ملی ‏پوش این تیم هم مقابل استقلال خوب ظاهر نشدند و توشاک هم گفت که آن ها آماده نیستند. البته شجاعی و دژاگه برای فوتبال ملی ما خدمت کردند و نباید خدمات شان را فراموش کنیم، اما ما در مقطع کنونی اظهارنظر می‏ کنیم. به هرحال این بازیکنان وقتی به ایران برمی‎گردند، یعنی نزدیک به پایان خط هستند. این حقیقتی است که نباید باعث کدورت شود.

شجاعی و دژاگه دو بازیکن ملی پوش

وضعیت مسعود شجاعی و اشکان دژاگه

شجاعی و دژاگه به پایان فوتبال خود رسیده اند؟!

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از میزان/مشرق/ح.ب
وبگردی