شلواری که صد سال عمر می کند
برندی به نام (VOLLEBAK) به تازگی شلوارهای فوق العاده ای را تولید می کند و این شلوارها را 100 سال ضمانت می کند.

تولید و طراحی شلواری که 100 سال عمر می کند و یک قرن ضمانت دارد!

پرداخت 645 دلار برای یک شلواری که توسط یک برند خوش نام تولید شده است، ممکن است خنده دار باشد اما این واقعا وجود دارد و برندی به نام VOLLEBAK ادعا می کند که جدیدا شلوار های را تولید میکند که 100 سال ضمانت دارند به این دلیل که این شلوار های جدید از مواد بسیار سختی ساخته شده اند و شما میتوانید با آنها حتی در آتش هم راه بروید.از لحاظ فنی این شلوار های 100 ساله از 3 لایه موادی تشکیل شده اند که در برابر عوامل مختلف، مقاوم هستند. لایه بیرونی آب را دفع میکند و برای سائیدگی ها طراحی شده است، لایه میانی ضد آتش است و همچنین به عنوان کیسه هوا در دماهای بالا کاربرد دارد و به عنوان یک مانع بین شما و شعله های آتش عمل میکند و لایه سوم یک فیبر آرامید (یک نایلون مصنوعی است که نمیسوزد و یا ذوب نمیشود)و باعث حفاظت بیشتر شما میشود.

شلوار عالی با 100 سال ضمانت

شلواری که 100 سال عمر می کند 

اکثر لباس هایی که در برابر آتش مقاوم هستند ، بسیار سنگین و ناراحت کننده می باشند و مواد تشکیل دهنده آنها شیمیایی است اما این نخستین بار در جهان است که میتوانید این شلوار ها را هر روز به راحتی بپوشید و در کنار آن از قرار گرفتن در برابر حوادث طبیعی، مانند آتش مطمئن باشید.نیک تید بالریا، که یکی از سرمایه گزاران این برند است، درباره مواد به کار برده شده در این شلوار ها، میگوید:این در اصل برای کمک به سربازان در شرایطی بسیار سخت طراحی شده است که نیازی به پوشیدن لباس های سنگین آتش نشانی نداشته باشند ؛ با این حال 100 سال برای یک جفت شلوار به نظر بسیار طولانی می رسد، بویژه اگر آنها را مرتبا بپوشید.

پس چگونه میتوان آنها را برای این مدت طولانی ضمانت کرد؟

خوب،VOOLEBAK، آنها را از طریق مقاومت سایشی تست کرد ، به طوری که یک ماشین مکانیکی دائما روی بافت مالش ایجاد می کند تا زمانی که فیبر ها شروع به شکستن کنند. یک پارچه پلی استر معمولی میتواند در حدود 25000 بار چرخش این دستگاه، سالم بماند اما مواد این شلوار پس از 100000 بار گردش هیچ آسیبی ندیدند و طبق بررسی ها، هیچ یک از الیاف آن از بین نرفته بودند.

گفته می شود که این شلوار های 100 ساله نه تنها سخت و مقاوم است، بلکه به صورت شگفت انگیزی راحت می باشد. آنها طراحی شده اند تا در بدن کش بیایند ، و شرایط مناسبی را برای هر نوع فعالیی مانند کوه نوردی و یوگا فراهم کنند. و حتی به اندازه کافی شیک هستند که برای بیرون رفتن هم بتوان از آن استفاده کرد بنا براین اگر قصد خرید آخرین جفت شلوار را دارید، حتی اگر نیازی به آن ندارید، این شلوار ها انتخاب خوبی هستند.

شلواری با جنس بی نظیر و فوق العاده

شلوار فوق العاده ای که صد سال ضمانت دارد

645دلار پول بسیار زیادی است، اما به این فکر کنید که فقط حدود 6،45 دلار در هر سال می باشد، عقلانی است پس اگر میتوانید جوری زندگی کنید که تا 100 سال آینده زنده بمانید، قطعا ارزش خرید را دارد.

جالب توجه است که این شرکت اولین محصول 100 ساله اش نبوده است. سال گذشته یک هودی که از مدل KEVLAR نرم تر بود را طراحی و ارائه کرد و اخیرا یک ژاکت که برای جذب گرما و دفع باکتری ها طراحی شده است.

طراحی و تولید نوعی شلوار که 100 سال ضمانت دارد!

429
این مطلب مفید بود ؟236
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی