شکایت استقلال از پرسپولیس

ماجرای شکایت استقلالی ها از باشگاه پرسپولیس!

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1397کد مطلب : 70860زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئولان باشگاه استقلال خوزستان خبر شکایت از باشگاه پرسپولیس را تکذیب کردند.

شکایت استقلال خوزستان از پرسپولیس تکذیب شد

باشگاه خبرنگاران:بعد از تساوی بازی تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران که در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و حواشی برای این دیدار بوجود آمد مسئولان باشگاه پرسپولیس از میزبانی آبی های خوزستان شکایت کردند و کمیته انضباطی نیز اعلام کرد که به این پرونده سریعتر رسیدگی می کند. 

بر همین اساس شنیده می شد، مسئولان باشگاه استقلال خوزستان هم در تقابل با سرخپوشان پایتخت از رفتار هواداران این باشگاه شکایت کرده باشند که امیر سلطانی، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در گفت و گو با خبرنگاران در این باره می گوید:به هیچ عنوان از باشگاه پرسپولیس شکایت نکردم اما متاسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس مشکل را ندیدند. مشکل ربطی به استقلال خوزستان ندارد و مربوط به هفته قبل آن است که در تهران با هواداران فولاد درگیری پیدا کرده بودند و همانطور که در فیلم ها و تصاویر منتشر شده مشخص است، هواداران در ورزشگاه در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس با پرچم های فولاد حضور داشتند و ربطی به استقلال خوزستان ندارد.

حاشیه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

چهره خونین یک هوادار در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

 او افزود:دوستان اگر می خواهند صورت مسئله را حذف کنند، اقدام به شکایت کردند و بازهم رخ دادن این اتفاق به این دلیل است که درست و اصولی به مسئله رسیدگی نمی کنیم و سریع شکایت می کنیم، حکم می دهند و می خواهیم صورت مسئله را پاک کنیم. 

گفتنی است، تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که درگیری ها و حواشی زیادی بین هواداران 2 تیم رخ داد و در پایان پرسپولیس نخستین تساوی صفر بر صفر خود را بدست آورد.

انتهای پیام/م

تکذیب شکایت استقلال خوزستان از پرسپولیس

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی