صحبت های پیام صادقیان

صحبت های پیام صادقیان درباره بازی مقابل پرسپولیس

تاریخ انتشار : 19 دی 1397کد مطلب : 68275زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیام صادقیان که به تازگی به تیم سپیدرود رشت پیوسته است، صحبت های در رابطه با رویارویی با تیم پرسپولیس انجام داد.

واکنش پیام صادقیان به رویارویی با پرسپولیس

افکارنیوز: پیام صادقیان بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت:بازی مقابل پرسپولیس برایم یک دیدار خاص است که برای آن لحظه شماری می کنم.
وقتی به پرسپولیس آمد، همگان از ظهور یک استعداد ناب و یک ستاره جدید در فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس حرف می زدند. در دو فصلی که در پرسپولیس توپ زد، انصافاً عملکرد خوبی داشت و به سرعت نزد هواداران محبوب شد، اما هر جا اسم پیام وجود داشت، یک حاشیه دنبال او به وجود می آمد. پیام بعد از این مشکلات راهی فوتبال ترکیه شد تا در فضایی آرام فوتبالش را ادامه دهد. در فصل اول حضورش در این کشور هم موفق بود، اما در فصل جدید مصدومیت های زیاد باعث شد نتواند آن طور که باید و شاید بازی کند. حالا دوباره صادقیان به ایران برگشته تا برای علی کریمی که همیشه او را الگوی خود می دانست، بجنگد. به همین بهانه گفت وگویی با این بازیکن بااستعداد انجام دادیم که در ادامه می خوانید:
حضورت در فوتبال ترکیه در این دو فصل چطور بود؟
فوتبال ترکیه سطح بسیار بالایی دارد و رقابت در این کشور شدید است. در اوایل حضورم مصدوم شدم و تا آماده حضور در بازی ها شوم و خودم را با شرایط تیم وفق دهم، چند هفته ای طول کشید. بعد از آن رفته رفته به ترکیب اصلی رسیدم و کادر فنی و مدیران باشگاه هم از عملکردم راضی بودند، ولی تیم ما یکسری مشکلات داشت که در پایان فصل راهی دسته پایین تر شد. در شروع فصل جدید باز هم مصدوم شدم و نتوانستم آن طوری که دلم می خواهد به عثمانلی اسپور کمک کنم. در مجموع حضور در فوتبال ترکیه تجربه بسیار خوبی بود و چیز های زیادی در آنجا یاد گرفتم.
چه شد که تصمیم گرفتی بار دیگر به فوتبال ایران برگردی؟
بعد از توافق با باشگاه عثمانلی اسپور دوستانه قراردادم را فسخ کردم. دلیل آن هم تماس علی کریمی بود که وقتی از من خواست به او کمک کنم، بدون درنگ به ایران برگشتم و با سپیدرود قرارداد بستم. نمی خواهم بازارگرمی کنم، پیشنهاد خارجی داشتم، ولی به عشق علی کریمی به ایران برگشتم و می خواهم با تمام وجود به او و سپیدرود کمک کنم.
صحبت های صادقیان بازیکن سپیدرود رشت

صحبت های پیام صادقیان بازیکن سابق عثمانلی اسپور 

سپیدرود در نیم فصل نخست نتایج خوبی نگرفته. شرایط این تیم برای نیم فصل دوم را چطور می بینی؟
در این چند روز که با تیم تمرین می کنم، همه بچه ها با انگیزه و با تمام وجود کار می کنند تا بتوانیم نماینده خوبی برای مردم رشت باشیم. شک نکنید سپیدرود نتایج خوبی در نیم فصل دوم خواهد گرفت.
اولین بازی سپیدرود در جام حذفی مقابل پرسپولیس است. نظرت چیست؟
همه ایران می دانند که من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم. انصافاً طرفداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند و حمایتم کردند. بازی مقابل پرسپولیس برایم یک دیدار خاص و ویژه است و برای آن لحظه شماری می کنم.
سپیدرود توانایی شکست دادن پرسپولیس را دارد؟
همه از قدرت پرسپولیس خبر دارند. این تیم به فینال آسیا رسیده و در دو سال گذشته قهرمان لیگ برتر شده است. ضمن اینکه امسال هم مدعی اول قهرمانی به حساب می آید، ولی ما در خانه بازی می کنیم و از حمایت هواداران مان برخورداریم. همیشه جام حذفی غیرقابل پیش بینی بوده و ما هم تلاش می کنیم در این دیدار پیروز شویم. هر چند می دانیم چه بازی سختی پیش رو داریم.
جام ملت های آسیا آغاز شده. تیم ملی می تواند در این بازی ها به مقام قهرمانی برسد؟
از صمیم قلب برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم قهرمان شود. تیم خوبی داریم و بازیکنان باکیفیتی در ترکیب ایران حضور دارند و فکر می کنم تیم ملی ایران این پتانسیل را دارد که قهرمان جام ملت های آسیا شود.
انتهای پیام/ح.ب

واکنش پیام صادقیان درباره بازی مقابل تیم پرسپولیس

51
این مطلب مفید بود ؟01
وبگردی