طراحی اتاق نوزاد
ما برای طراحی و دکوراسیون اتاق نوزاد ایده های ناب داریم تا بتوانید بدون صرف حتی کمترین هزینه اتاق نوزادتان را به بهترین شکل طراحی کنید.

نکات مهم طراحی اتاق نوزاد

طراحی اتاق نوزاد برای والدین جوان میتواند بسیار هیجان انگیز باشد، اینکه برای نوزادتان اتاقی زیبا و دوست داشتنی طراحی کنید فوق العاده لذت بخش است اما باید برخی نکات را رعایت کنید تا اتاق بی عیب و نقصی طراحی و دکوراسیون کنید.

اتاق نوزاد میتواند با ایده های ساده و بدون ولخرجی کاملا شیک و مدرن دکوراسیون شود، اصول و رازهای مهمی که باید درباره طراحی اتاق نوزاد بدانید در این بخش از نمناک جمع آوری شده است.

رنگ اتاق نوزاد

اولین چیزی که در اتاق نوزاد به چشم می آید رنگ دیوار اتاق است، اگر قصد دارید دیوار اتاق فرزندتان را رنگ کنید سعی کنید خلاقیت به خرج دهید با استفاده از دو رنگ ملایم و طرح های جالب اتاق نوزاد را رنگ آمیزی کنید. تصویر زیر گزینه خوبی برای ایده گرفتن است و هزینه چندانی ندارد فقط کمی سلیقه لازم دارد.

طراحی اتاق نوزاد

طراحی و تزیین اتاق نوزاد

تخت اتاق نوزاد

در انتخاب تخت خواب نوزاد دقت کنید و سعی کنید تختی انتخاب کنید که ارتفاع کمی داشته باشد، تخت خواب هایی که نرده دارند قطعا گزینه بهتری هستند. تخت خواب های نوزاد امروزه مدل های متنوع و بسیار زیبایی دارند که با توجه به سلیقه تان دست به انتخاب میزنید برای زیباتر شدن تخت خواب میتوانید از کوسن های فانتزی استفاده کنید.

تزیین اتاق نوزاد

مدل تخت خواب اتاق نوزاد پسرانه

تم رنگ اتاق نوزاد

برای طراحی اتاق نوزاد اول باید تم رنگی آن را انتخاب کنید مثلا اگر فرزندتان دختر است صورتی و سفید انتخاب ایده آلی است و باید تمام وسایل اتاق را به رنگ صورتی و سفید انتخاب کنید برای نوزاد پسر نیز آبی، سبز، قرمز نیز انتخاب خوبی است.

چیدمان اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه

تزیین دیوار ها

دیوارهای اتاق نوزاد باید پر از تزیینات باشند از ریسه های مختلف، باکس های فانتزی و عروسک های زیبا میتوانید برای تزیین دیوار اتاق نوزاد استفاده کنید. تزیین دیوار اتاق تاثیر شگفت انگیزی در زیباتر شدن اتاق خواب دارد پس از آن غافل نشوید.

تزیین دیوار

ایده های تزیین دیوار اتاق نوزاد

 

رازهایی برای طراحی و دکوراسیون اتاق نوزاد + عکس

4.529
این مطلب مفید بود ؟263
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی