طراحی سایت
امروزه اینترنت نقش مهمی در کسب و کارها دارد زیرا کاربران بسیاری وجود دارند که در جستجوی کالا و خدمات خود در اینترنت هستند و از طریق اینترنت کالا و خدمات مورد نیاز خود را می یابند و تهیه می نمایند.

رپورتاژ آگهی : با توجه به همه گیر شدن استفاده از اینترنت در کشور عزیزمان ایران و استفاده در حال گسترش کاربران از اینترنت برای تهیه کالا و خدمات مورد نظر خود، حضور در بستر اینترنت برای کسب و کارها به امری ضروری تبدیل شده است و بهتر است کلیه مشاغل در فضای اینترنت نیز کسب و کار خود را راه اندازی نمایند. یک وب سایت خوب و کارامد می تواند مشتریان بسیاری را جذب نماید و باعث افزایش بسیار فروش گردد. 

البته داشتن یک وب سایت خوب به تنهایی کافی نیست و می بایست بازاریابی از طریق اینترنت انجام گردد. در حقیقت وب سایت پایه حضور در اینترنت می باشد و پس از راه اندازی آن برای گرفتن نتیجه می بایست بازاریابی اینترنتی انجام گردد. مهمترین روش های بازاریابی اینترنتی سئو، تبلیغات کلیکی، بازاریابی محتوایی و تبلیغات اینترنتی می باشد که از همه موثرتر و مقرون به صرفه تر سئو و بهینه سازی سایت می باشد. سئو به عملیات بالا بردن وب سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو برای عبارات هدف گفته می شود. به عنوان مثال فرض نمایید در جستجوی شرکتی برای ساخت وب سایت خود هستید. یکی از ساده ترین روش ها برای یافتن شرکت های طراحی وب جستجوی عبارت "طراحی سایت" در گوگل می باشد. در صورتی که این عبارت را در گوگل جستجو نمایید خواهید دید که دارکوب دو وب سایت صفحه اول گوکل دارد. بودن در صفحه  اول گوگل و سایر موتورهای جستجو امکان دیده شدن شما را به مشتریان می دهد. با توجه به افزایش میزان استفاده از اینترنت برای جستجوی ارائه کنندگان کالا و خدمات اهمیت سئو و بهینه سازی سایت روز به روز بیشتر می گردد. دارکوب به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و مطرح در زمینه طراحی وب آماده انجام امور بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت،  سئو و تبلیغات کلیکی با بالاترین کیفیت و بیشترین میزان بازدهی می باشد. در طی این سال ها توانسته ایم میزان فروش برخی از مشتریان خود را تا 500 درصد از زمان آغاز عملیات بازاریابی اینترنتی و سئو افزایش دهیم. 


سئو و بهینه سازی وب سایت به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات می تواند نقش مهمی در رونق کسب و کار شرکت ها و برند سازی آنان داشته باشد. حضور در اینترنت و بودن در مکان های مناسب در این محیط می تواند فروش شما را چندین برابر نماید. 
اولین گام برای حضوری قوی در اینترنت راه اندازی وب سایتی زیبا، کارامد و پر محتوا می باشد که بتواند نیازها و سوالات مشتریان را در زمینه شغلی شما پاسخ گو باشد و همچنین با فراهم آوردن دسترسی آسان به مطالب امکان یافتن مطالب را به کاربران بدهد. وب سایت به عنوان دفتر کاری مجازی یک شرکت می باشد که می تواند حس اطمینان و اعتبار را در کاربران ایجاد نماید و با برقراری ارتباط با کاربران می تواند مشتریان جدیدی را جذب مجموعه نماید. وب سایت می بایست محتوای کافی را در خود داشته باشد و به مسائل و مشکلات مشتریان بپردازد و برای آنها راه حل ارائه نماید. یک وب سایت بی محتوا در موتورهای جستجو موفق نخواهد بود. در حقیقت زیبایی برای یک وب سایت کافی نیست و وب سایت در کنار ظاهر مناسب می بایست محتوای کافی داشته باشد. هر چه وب سایت مطالب و محتوای کامل تر و مفیدتری داشته باشد کاربران بیشتری جذب آن می گردند. یکی از مشکلات اصلی سایت ها در کشور عزیزمان ایران عدم وجود محتوای کافی در سایت ها می باشد که به دلیل عدم توجه کافی صاحبان سایت ها به اهمیت وجود محتوا می باشد. در حقیقت محتوای خوب و با کیفیت کلید موفقیت در اینترنت و جذب کاربر می باشد. ممکن است کاربران جذب سایتی که زیبا نیست اما محتوای مورد نیاز آنان را دارند بشوند اما جذب سایتی که زیبا طراحی شده باشد اما محتوای کافی نداشته باشند نمی شوند. 
یک مورد مهم دیگر در زمینه محتوای وب سایت آن است که روند تولید محتوا در سایت نباید متوقف گردد و می بایست به صورت دوره ای در سایت مطالب جدید اضافه گردد. پس از راه اندازی سایت پر محتوا می توان بازاریابی اینترنتی را آغاز نمود. سئو به عنوان مهمترین روش بازاریابی اینترنتی حتما می بایست زیر نظر متخصص و کارشناس خبره این کار انجام گردد و در صورتی که توسط افراد ناشی و بی تجربه انجام گردد ممکن است باعث لطمه های بسیاری به کسب و کار اینترنتی شما گردد. به هیچ وجه عملیات سئو و بهینه سازی را با دانش اندک آغاز ننمایید.  زیرا در نظر نگرفتن حتی یک مورد می تواند باعث عدم موفقیت شما در موتورهای جستجو گردد. دارکوب با 15 سال سابقه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت های اینترنتی و 3000 وب سایت طراحی شده و 500 پروژه موفق سئو، آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
گوگل به عنوان پر بازدیدترین موتور جستجوی اینترنتی بیشترین محبوبیت را در بین کاربران برای انجام جستجوهای اینترنتی دارد که میزان استفاده از این موتور جستجو چندین برابر سایر موتورهای جستجو می باشد. همچنین در کشور عزیزمان ایران نیز گوگل با اختلاف بسیار نسبت به سایر موتورهای جستجو بیشتر مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و بودن صفحه اول گوگل برای عبارات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت شما می تواند بازدید بسیاری را روانه وب سایت شما نماید. 


امروزه روزانه در حدود 5 بیلیون جستجو انجام میشود که بخش عظیمی از این جستجو کنندگان خریداران کالا و خدمات هستند که در جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود در اینترنت هستند. بودن در صفحه اول موتورهای جستجو و رتبه های برتر برای عبارات مورد نظر شما را در معرض دید این خریداران قرار می دهد. امروزه خریداران بیشتری به جای آنکه در روزنامه ها و مجلات کالا و خدمات مورد نظر خود را جستجو نمایند، از طریق اینترنت خرید و سفارش خود را انجام می دهند و روز به روز استفاده از اینترنت برای خریداران در حال افزایش است. هر روزه کاربران بیشتری جذب اینترنت می شوند و همچنین بخش بیشتری از این کاربران اینترنتی کالا و خدمات مورد نظر خود را از طریق اینترنت تهیه می نمایند. حضور قوی در اینترنت می تواند بازاریابی اینترنتی شما را رونق دهد. یک بازاریابی اینترنتی موفق با راه اندازی یک وب سایت کاربر پسند و کامل آغاز می گردد که بتواند جوابگوی نیازها و اطلاعات مورد نیاز کاربران و مشتریان در زمینه شغلی شما باشد.

رعایت اصول سئو در طراحی سایت می تواند هزینه های بازاریابی اینترنتی شما را کاهش دهد. پس از راه اندازی وب سایت با انجام امور سئو می توان سایت را در موتورهای جستجو از بابت عبارات کلیدی مرتبط بالا آورد. بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو می بایست به مرور زمان انجام گردد و به هیچ وجه با عجله انجام نشود. سئو در صورتی که به درستی انجام گردد با صبر به نتیجه خواهد رسید و بعد از گذشت زمان مناسب مشتریان بسیاری را جذب خواهد نمود. در کنار امور سئو بهتر است فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، تبلیغات کلیکی،  تبلیغات در سایت های مرتبط و پر بازدید انجام گردد تا بازاریابی اینترنتی شما بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد. بازاریابی ایننرنتی به عنوان مقرون به صرفه ترین روش تبلیغات می تواند نقش پر رنگی در رونق اقتصادی شرکت ها را داشته باشد و انجام امور اینترنتی شما به صورت اصولی می تواند موفقیت شغلی شما را تضمین نماید. البته بازاریابی ایننرنتی و مخصوصا سئو نیاز به تجربه فراوان دارد و حتما می بایست زیر نظر متخصص با تجربه این رشته انجام گردد و در صورتی که زیر نظر متخصصین با تجربه انجام نگردد ممکن است کلیه هزینه ها و زمان شما را هدر دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دپارتمان طراحی سایت دارکوب به آدرس http://sitedar.com مراجعه نمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو و بازاریابی اینترنتی می توانید مقالات سئو سایت دارکوب را در آدرس http://sitedar.com/blog/15-seo.html مطالعه نمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مجموعه دارکوب می توانید به لینک http://darkoob.co.ir مراجعه نمایید.

افزایش 500 درصدی فروش با طراحی سایت و سئو

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی