عروس های خارجی
یکی از سنت های عجیب در کشور های اروپایی ایستادن عروس در سمت چپ داماد است ، آیا می دانید این سنت عجیب چه علتی دارد؟

دلیل عجیبی که چرا عروس های خارجی در مراسم عروسی سمت چپ می ایستد

در کشورهای اروپایی و غربی این سوال تمام مردان برای این کار است و جواب به آقای داماد این است که :نباید از این کار متنفر باشید ؛ وقتی که شما یک خانوم را به عنوان عروستان دزدیدید و خانواده او برای دعوا و نزاع و پس گرفتن او می آیند و شما مجبور شوید که با دست چپتون شمشیر را بگیرید و سخت باشد.

سنت عجیب قدیمی در مورد ایستادن عروس سمت چپ داماد 

"ازدواج با گرفتن"،که به عنوان یک تمرین تاریخی شناخته شده است،یک شاهکار اسان نیست.این ایده که مرد زنی را میرباید برای اینکه او عروسش شود با این اوصاف،هزاران سال است که اجرا و تمرین میشود ،یک اسطوره شناس یونانی(فکر میکند که پاریس توسط هلن از شهر تروی دزدیده شده)که در انجیل و سند های تاریخی بسیاری در این باره گفته شده.
اینجا درباره سنت های تک و خاص(و با خشونت کمتر) از تمام دنیا صحبت شده در حالی که دزدیدن عروس هنوز در بعضی سنت های افریقا،قسمت های مرکزی اسیا،و جاهای دیگر وجود دارد،این به عنوان یک میراث در قسمت های غربی دنیا به طور عجیبی وجود دارد- جایی که عروس و داماد در عروسی خود حاضر هستند.
عروس های خارجی
  علت ایستادن عروس های خارجی در سمت چپ داماد چیست
به طور سنتی عروس سمت چپ و داماد در سمت راست می ایستد بر اساس دایره المعارف کمپتون، این اتفاقی نیست:در تاریخ، در زمان های دور،مردان دست راستشان برای نگهداری شمشیر و استفاده از آن باید آزاد میبود.
مثل اسطوره شناسی پاریس در حالی که هلن را در سمت راست خودش نگه داشته بود در راه مبارزه میکرد و میجنگید تا به دریا برسد، یک داماد اینده نگر باید پیش بینی اینکه ممکن این مشکلی و مقاومت از سمت خانواده عروس پیش اید یا مشکل یک رقیب جوان را میداشت بر اساس اینکه اکثر مردان راست دست هستند،که این باعث میشود عروس را در سمت چپ خود نگه میداشتند تا دست راستشان برای بازی با شمشیر خالی باشد.
 عروس های خارجی
 دلیل عجیب ایستادن عروس های خارجی در سمت چپ داماد 
اتفاقا،سنت ازدواج با گرفتن را در اینکه ما عادت کرده ایم که سمت چپ مرد خود را به عنوان "بهترین مرد" در عروسی بگیریم هم وجود دارد.براساس یک باور جالب قدیمی وقتی که یک داماد جوان قصد دارد عروسش از خانه خانواده اش بدزدد ،داماد باید در دعوا و نزاع پشتیبان عروسش باشد. خیلی از اینها به عنوان مهمانی دامادی مردانه شکل گرفته، که بعضی وقت ها مجردها کارهای جالب و خطرناکی میکنند، و در میان اینها " بهترین مرد" که به معنای واقعی بهترین مرد در شمشیر بازی بود، قطعا داماد می شود.
امروزه بدون شک، جشن عروسی به عنوان یک مراسم افتخار برای خانواده ها و دوستان محبوب است،و خیلی از دامادها راه درست را میروند و مجرد های امروزی و مدرن از نظر خانواده عروس امن و مورد تایید هستند و دیگر نیازی نیست که داماد شمشیر به دست در مراسم ازدواج خود حاضر شود.

چرا عروس های خارجی سمت چپ داماد می ایستند؟

4.329
این مطلب مفید بود ؟254
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
برچسب :
وبگردی