علی ضیاء

غافلگیری علی ضیاء در جشن تولد 32 سالگی اش + عکس

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396کد مطلب : 56679زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز گذشته 26 شهریورماه 96 جشن تولد 32 سالگی علی ضیاء در برنامه فرمول یک با حضور امید نعمتی خواننده جوان گروه پالت برگزار شد و علی ضیاء حسابی غافلگیر شد.

جشن تولد 32 سالگی علی ضیاء

علی ضیاء مجری جوانی که این روزها اجرای برنامه فرمول یک را برای شبکه یک سیما برعهده دارد روز گذشته 26 شهریورماه 96 وارد سن 32 سالگی شد و با حضور امید نعمتی در برنامه فرمول یک و کیک تولدی که عوامل برنامه برایش تدارک دیده بودند حسابی غافلگیر شد.

جشن تولد علی ضیاء در فرمول یک با حضور امید نعمتی

روز گذشته برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء در حالی روی آنتن شبکه یک سیما رفت که علی ضیاء در این برنامه میزبان امید نعمتی خواننده جوان گروه پالت بود. امید نعمتی با حضور در این برنامه درباره فعالیت هایش در گروه پالت صحبت کرد و ترانه های زیبایی را در برنامه اجرا کرد.

این خواننده جوان از اجرای کنسرتی انفرادی و جدا از گروه پالت صحبتی به میان آورد و گفت :این کنسرت با فاصله زمانی از کنسرت گروه پالت برگزار میشود و هیچ لطمه ای به این گروه وارد نمیکند چون فضای کار با گروه پالت کلا متفاوت است.

در لحظه خداحافظی امید نعمتی از برنامه فرمول یک این خواننده با آوردن کیکی که عکس علی ضیاء روی آن حک شده بود و به مناسبت سالروز تولد این مجری جوان از سوی عوامل پشت صحنه تدارک دیده شده بود ، علی ضیاء حسابی غافلگیر شد و گفت:من همیشه اعتقاد داشتم که آدم در روز تولدش باید کار نکند اما حالا فهمیدم که باید کار کنی تا برایت تولد بگیرند ، در بعضی مواقع زبان آدم از خوشحالی بند می آید و نمیداند چه بگوید . فقط از همه شما ممنونم برای این لطفی که به من دارید و در نهایت با آرزویی برای خودش که در برنامه گفته نشد و آرزویی که برای ادامه موفق برنامه فرمول یک داشت از برنامه خداحافظی کرد.

علی ضیاء

تولد 32 سالگی علی ضیاء مجری جوان تلویزیون

علی ضیاء با انتشار عکسی از جشن تولد 32 سالگی اش نوشت :ممنونم از مهر همه و تبریک هاتون و کلی سپاس...

علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک

غافلگیری علی ضیاء در جشن تولد 32 سالگی اش + عکس

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی