علی علیپور

پاداش باورنکردنی پرسپولیس برای آقای گلی علیپور

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397کد مطلب : 68292زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی علیپور تا قبل از شروع لیگ شانزدهم با رقم بسیار ناچیزی تا سه فصل بازی کرد در صورتی که بازیکنانی بودند که چند برابر این مبلغ قراردادهایشان را برای فصل بعدی تمدید میکردند.

جایزه آقای گلی علیپور باور نکردنی است!

الان دو فصل از آن گذشته و علیپور آقای گل لیگ برتر شده است. در وسط های فصل، وقتی مهدی طارمی محروم بود، علیپور با گل هایش جور این مهاجم را کشید و نه تنها آقای گل پرسپولیس شد بالعکس توانست به قهرمانی سرخپوشان کمک شایانی کند.

این واقعه در کنار نتیجه خیره کننده علیپور در زمین و هم اخلاق حرفه ای که داشت، سبب شد مدیران تازه باشگاه متقاعد به بالا بردن رقم این قرارداد شوند. آنها رقم قرارداد علیپور را تا حدود دو و برابر نیم بالا بردند اما آپشن های قرارداد سر جای خود باقی ماند.

علی علیپور

پاداش علیپور در پرسپولیس

حالا علیپور که آقای گل لیگ شده، بابت رقم زدن این عنوان تنها 10 درصد از قراردادش را دریافت می کند اما این 10 درصد از قرارداد 250 میلیونی و اصلی علیپور خواهد بود. به معنای دیگر، باشگاه حاضر نیست بیش از 25 میلیون تومان بابت آقای گلی در لیگ برتر به علیپور پرداخت کنند و این در حالی است که مهدی طارمی آقای گل فصل های پانزدهم و شانزدهم فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، حدود 120 میلیون تومان در هر فصل دریافت کرد چون قرارداد بالایی داشت و بعد هم در نیم فصل، پرسپولیس را در شرایطی که حق جذب بازیکن نداشت و به خاطر همین طارمی محکوم شده بود، رها کرد و رفت ولی علیپور در بدترین شرایط ممکن، دست پرسپولیس را گرفت.

علی علیپور

پاداش پرسپولیس برای علیپور

حالا متمم قراردادش را کنار گذاشته اند و از قرارداد اصلی که توسط علی اکبر طاهری با کمترین رقم ممکن برای علیپور نوشته شده بود، قرار است پاداش آقای گلی اش را بدهند.

عجیب تر اینکه علیپور نیز از جمله بازیکنانی است که فصل قبل به خاطر هدیه دادن پیراهنش به هواداران و همچنین پوشیدن پیراهنی با برندهای دیگر (بدون اینکه از قرارداد باشگاه با اسپانسر اطلاع داشته باشند) حدود 100 میلیون تومان جریمه شده بود و کسر از قراردادش نیز در حسابرسی باشگاه منظور شده است. قرارداد این فصل علیپور احتمالاً تا حدود 950 میلیون تومان بالا می رود. در شرایط فعلی، قراردادش حدود 700 میلیون تومان است.

 علی علیپور

مبلغ قرارداد علیپوردر پرسپولیس

مخالفت پرسپولیس با لژیونر شدن علیپور

در حالی که بیان می شود که علی علیپور آقای گل لیگ برتر از باشگاه های روسیه، یونان، ترکیه و بلژیک برای فصل بعد پیشنهاد دارد و گمان دوری او از سرخپوشان پایتخت وجود دارد اما مدیربرنامه اش این قضیه را انکار کرد.
مدیربرنامه علی علیپور درباره پیشنهادات ارائه شده به این بازیکن اظهار کرد:با توجه به اینکه علیپور با پرسپولیس قرارداد دارد پیشنهادات ارائه شده به این باشگاه ارائه می شود و من اطلاعی از این قضیه ندارم. البته دور ازذهن است که باشگاه پرسپولیس با دوری علیپور موافقت کند چرا که این باشگاه از نقل و انتقالات ناموفق است و باید بازیکنان فعلی خود را محافظت کند.

پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است

57
این مطلب مفید بود ؟70
برگرفته از خبر ورزشی / جام نیوز / ر
برچسب :
وبگردی