فاطیما بهارمست

عکسی خاطره انگیز از فاطیما بهارمست در کنار بهنام صفوی

تاریخ انتشار : 30 تیر 1394کد مطلب : 17958زمان مطالعه : 2 دقیقه
فاطیما بهارمست بازیگر سریال آخرین بازی که از دوره کودکی به برنامه های تلویزیون راه یافت عکس از خود و بهنام صفوی را در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد.

فاطیما بهارمست مجری سابق برنامه کودک و بازیگر جوان سریال تلویزیونی عکس نوستالژیک از خود را در کنار بهنام صفوی منتشر کرد و نوشت:

سال ١٣٨٤ بود، که از من برای خوندن ِ یه آلبوم ِ موسیقی کودکانه به نام "عروسک چشم عسلی" دعوت شد.

اونجا و سر اون کار با کَسی آشنا شدم که یکی از بهترین آهنگسازای ایران بود، به شدت کاربلد و حرفه ای و مهربون، کسی که آهنگسازی تمام قطعه های آلبومم رو انجام داد و در تمام لحظات ِ انجام این کار، خیلی خیلی کمکم کرد و همراهم بود و قبل از خوندن ِ من همیشه با صدای قشنگ ِ خودش برام قطعه ها رو میخوند و ضبط می کرد تا منی که هیچی از خوانندگی نمی دونستم برم صداشو بشنوم و حداقل یکم بفهمم باید چه کنم و چجوری به خونم..

بهنام جون ِمهربون، یاد تمام اون روزای خوب به خیر، الان و این ساعت تنها خواسته ام سلامتی و لبخند توست. 

فاطیما بهارمست
 
فاطیما بهارم است تنها فرزند خانواده  و متولد تیر 1382 در سن 6 سالگی در مسابقه تلفنی برنامه عمو پورنگ در شبکه 1 تلویزیون ایران شرکت کرد و سپس به طور اتفاقی استعدادش در عرضه اجرا کشف شد و به عنوان مجری برنامه های کودک فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او با 6 سال سن، کوچک ترین مجری و گوینده ای بود که صداوسیما به خود دید. 
 
فاطیما بهارمست
 
سپس در یک تله تئاتر ویژه نوروز به همراه نیما فلاح نقش فصل بهار را ایفا کرد و در همان سال برنامه ای با نام «زنگ بچه ها» را در شبکه اول به تنهایی اجرا کرد که به صورت زنده پخش می شد.
او در سال 1385 لقب مشهورترین کودک ایران را گرفت. دیگر سوابق اجرای او در تلویزیون شامل برنامهٔ «رنگین کمان» در شبکه تهران، برنامه «من خوبم، تو خوبی» در شبکه جام جم به همراه فرزاد حسنی و برنامه "دوستان" در شبکه جام جم و برنامه" فرش سپید "در شبکه دو سیما می شود.
 
فاطیما بهارمست
 
آخرین کار فاطیما بهارمست در عرصهٔ اجرا برنامه "دیده شو"شبکه دو در سال 1393 بوده است به تهیه کنندگی مسعود ساکت اُف، اجرای فاطیما بهارمست، کیوان ساکت اُف و اشکان خیل نژاد به صورت زنده به روی آنتن رفت.
فاطیما بهارمست در تابستان 1393 با عرصهٔ اجرا خداحافظی کرد تا تمرکزش را بر روی بازیگری بگذارد. 
 
فاطیما بهارمست

عکسی خاطره انگیز از فاطیما بهارمست در کنار بهنام صفوی

3.1141
این مطلب مفید بود ؟8754
منبع : نمناک-/ف
وبگردی