فحش شجاع خلیل زاده

شجاع خلیل زاده فحش ناموسی داد !

تاریخ انتشار : 7 آبان 1397کد مطلب : 72605زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا سلیمانی مهاجم تیم سایپا گفت: شجاع خلیل زاده به من فحش ناموسی داد و دروازه بان ذخیره تیم پرسپولیس هم به من حمله کرد.

خلیل زاده فحش ناموسی می داد!

مشرق:محمدرضا سلیمانی در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس و سایپا گفت:بازی خوبی بود. به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است که هواداران زیادی دارد. خوشحالم که توانستم به این تیم گل بزنم. این گل من حاصل زحمات تمام بازیکنان سایپا بود.
وی افزود:بعد از گل طبیعی بود که خوشحالی کنم جو بازی به گونه ای شد که بعد از صحنه گل یک برخورد پیش آمد و شجاع خلیل زاده به سمت من آمد و به من فحش ناموسی داد. پس از پایان مسابقه نیز رادو شوویچ دروازه بان ذخیره پرسپولیس به سمت من آمد و گارد بوکس گرفت. جای پنجه های شجاع خلیل زاده روی گردن من هنوز باقی است.
ماجرای فحش شجاع خلیل زاده چیست؟

ماجرای فحش دادن شجاع خلیل زاده به محمدرضا سلیمانی

مهاجم سایپا ادامه داد:این اتفاقات در زمین افتاد و هنگامی که به راهرو ورزشگاه رفتیم هم خلیل زاده با من درگیر شد و دروازه بان خارجی پرسپولیس به من مشت زد. در فیلم ها این اتفاقات کاملاً وجود دارد این بازیکنان پرسپولیس بودند که به سمت من حمله ور شدند. علی دایی هم آمد که ما را جدا کند.
سلیمانی در مورد سوابق فوتبالیش گفت:این اولین گل من به پرسپولیس بود. پرسپولیس تیم قدرتمند و بزرگی است من در گذشته در تیم های پاس همدان، راه آهن تهران حضور داشتم. در استقلال تهران هم شاگرد امیر قلعه نویی بودم و در همان دربی که 2 بر یک باختیم من روی نیمکت استقلال بودم در آن دربی عالیشاه و محمد نوری گلزنی کردند.
وی در مورد حضورش در سایپا گفت:حسین فرکی من را به سایپا آورد و با حضور علی دایی ایشان من را تأیید کرد و من در سایپا ماندم. 
انتهای پیام/ح.ب

ماجرای فحش ناموسی شجاع خلیل زاده چیست؟

2.351
این مطلب مفید بود ؟2328
وبگردی