فرود اضطراری هواپیما بوئینگ

فرود اضطراری هواپیما به دلیل بوی وحشتناک یکی از مسافران!

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397کد مطلب : 68689زمان مطالعه : 2 دقیقه
بوی بسیار وحشتناک یکی از مسافران هواپیما بوئینگ باعث فرود اضطراری این هواپیما شد.

فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ به دلیل بوی وحشتناک یکی از مسافران!!

سفرهای هوایی و اتفاقایی که داخل هواپیما می افتد و خبرساز می شود در نوع خود جالب است و شاید به دلیل وضعیتی که هواپیما قرار می گیرد به سادگی قابل رفع نیستند برای همین می توانند منجربه فرود اضطراری شود ؛ مواردی مثل دعوای زن و شوهر ها و یا .. که پیش از این چندین مورد در نمناک خوانده اید ؛ اما این بار مسئله چیز دیگری بود که به واسطه ی یکی از مسافران تمام مسافران دیگر را دچار مشکل و وضعیت غیرقابل تحمل کرد.

حالت تهوه مسافران و فرود اضطراری مسافران به دلیل بوی بد یکی از مسافران

بوی مشمئز کننده یکی از مسافران هواپیمای بوئینگ شرکت هواپیمایی ترانساویا هلند مشکلات زیادی برای دیگر سرنشینان این هواپیما به وجود آورد. این بو مسافرانی که در اطراف دیگر نشسته بودند به شدت دچار ناراحتی کرد به طوری که به برخی از آن ها دچار حالت تهوع شدند و حتی برخی از آن ها به حد بیهوشی رفتند .

به گزارش روزنامه دیلی میرور این هواپیمای بوئینگ شرکت هواپیمایی «ترانساویا ایرلاینز» هلند به مقصد آمستردام فرودگاه را ترک کرده بود اما بوی نامطبوعی که از این مسافر متصاعد می شد خلبان بوئینگ را مجبور به فرود اضطراری هواپیما در پرتغال کرد.
 
 فرود اضطراری

فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ به دلیل بوی بد یکی از مسافران 

کارکنان هواپیما ابتدا برای حل مشکل سعی کردند «مسافر بدبو» را تا فرود هواپیما در مقصد داخل دستشویی هواپیما قرنطینه کنند، اما این کار تاثیری در بهبود اوضاع نداشت چرا که شرایط بسیار وخیم تر از حد انتظار بود ؛ بنابراین خلبان هواپیما را به ناچار در پرتغال به طور اضطراری نشاند و مسافر مشکل ساز را از هواپیما بیرون کند ؛ مسافرانی که به علت بوی بد همسفر خود مشکل شده بودند در این فاصله تحت مراقبت قرار گرفتند.
یکی از مسافران هواپیما که شاهد این ماجرا بود، گفت:ظاهرا مسافر بدبو از هفته ها قبل حمام نکرده بود و بدن او به شدت بو می داد به طوریکه بعد از فرد کناری او کم کم تمام مسافران متوجهاین بوی بد شده و برخی دچار حالت تهوع شدند.
این اولین بار نیست که شرکت هواپیمایی ترانساویا ایرلاینز هلند با بوی بد مسافران دچار مشکل می شود. فوریه گذشته نیز یکی از هواپیما های این شرکت به دلیلی مشابه مجبور به فرود اضطراری شد.

فرود اضطراری هواپیما به دلیل بوی وحشتناک یکی از مسافران!

3.524
این مطلب مفید بود ؟177
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی