ایران خودرو
ایران خودرو نامی آشنا در عرصه تولید انواع خودروها و لوازم جانبی وسایل نقلیه در کشور و قدیمی ترین کمپانی خودروسازی در ایران است.

شرکتی که در گذشته با نام ایران ناسیونال شناخته میشد و در سال 1341 تاسیس شد. شرکت ایران خودرو به عنوان مهمترین شرکت تولیدکننده خودرو در کشور محصولاتی را با شرایط فروش نقدی و اقساطی به بازار ایران معرفی کرده است. در ادامه با بررسی شرایط فروش اقساطی ایران خودرو همراه ما باشید.

فروش اقساطی ایران خودرو

برای اولین محصولات تولیدی در کمپانی ایران خودرو که اتوبوس هایی موسوم به ال پی بودند تا آخرین محصولات این شرکت که امروز در بازار مشاهده می کنیم، همیشه مخاطبین و خریدارانی همیشگی وجود داشته است. شرکت ایران خودرو نیز با توجه به نیاز روزافزون افراد به خودرو علاوه بر افزایش حجم تولید و واردات در سال های اخیر، شرایط متنوعی را برای تحویل فوری خودرو به خریداران در نظر گرفته است.
 
شرکت ایران خودرو همانند دیگر خودروسازان کشور در سال 1397 و 1398، به خصوص ماه های پایانی سال 97 قیمت محصولات خود را چه برای فروش نقدی و چه برای خرید اقساطی افزایش داد. با اینکه افزایش قیمت خودرو ها موج کثیری از نارضایتی مردم را به دنبال داشت، اما همچنان بازار خرید و فروش اقساطی خودروها گرم است، فقط تقاضا دیگر مانند گذشته نیست. 
 
علاوه بر مجموعه ایران خودرو به عنوان مرکز اصلی فروش انواع خودروها، نمایندگی های قانونی دیگری نیز شرایط فروش ایران خودرو اقساطی تحویل فوری را با سیاست های مختلف در اختیار افراد قرار دادند. تا چند سال پیش حتی برخی خودروها در اصطلاح از دم قسط نیز به فروش می رسیدند، اما در مدت اخیر که بازار خودرو کشور دستخوش تغییرات بسیاری است، روند فروش اقساطی محصولات ایران خودرو و به طور کلی بیشتر خودروها تغییر کرده است. 

شرایط خرید اقساطی محصولات ایران خودرو

با توجه به افزایش قیمت های لحظه ای و عدم رضایت مخاطبین، بسیاری از افراد تمایل کمتری به خرید نقدی خودرو دارند و بیشتر به دنبال شرایط فروش اقساطی ایران خودرو هستند. به همین منظور شرکت ایران خودرو در ماه های مختلف سال، به خصوص ایام خاصی مانند اعیاد و مناسبت های مختلف شرایط متفاوت تری را برای فروش خودروهای اقساطی خود و زیر مجموعه هایش در نظر می گیرد.
ایرانخودرو
پس اگر به دنبال فرصتی برای خرید اقساطی خودرو هستید، پیشنهاد می کنیم علاوه بر پیگیری اخبار روز خودرو در ارتباط با فروش اقساطی، به دنبال مناسبت های خاص سال باشید تا از پیشنهاد های بهتری برای خرید اقساطی خودروها بهره مند شوید.

خرید اقساطی خودروهای چینی با کمترین پیش پرداخت

اگر به قول گفتنی ماشین باز باشید، حتما می دانید که چند سالی است خودروهای چینی در کشور با رقم بالایی واردات می شوند. محصولات مختلفی مانند جک، چری و ام وی ام که خوشبختانه رضایت افراد را در خرید و استفاده نیز به خوبی جلب کرده اند.
 
یکی از خودروهای چینی و محبوب کشور که در دسته خودروهای شاسی بلند قرار دارد، خودروهای تیگو هستند. تیگو در ایران به نمایندگی مدیران خودرو وارد و به بازار عرضه می گردد. تیگو در دو نسخه تیگو 5 و تیگو 7 در خیابان های ایران حضور دارد و با تجربه ای مناسب از کیفیت محصولات چری در بین خریداران همراه شده است.
 
به همین دلیل از روزهای ابتدایی ورود تیگو ها به بازار ایران شاهد استقبال مناسبی از این دو برادر چینی بودیم. مدیران خودرو نیز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به هموطنان عزیز، مقدمات مناسبی را برای شرایط فروش اقساطی تیگو 5 فراهم کرده است.
تیگو
 تیگو 5 و 7 هر دو علاوه بر کیفیت در تولید و مونتاژ دارای طراحی و امکانات بسیار مناسبی هستند. به همین دلیل در بین افراد علاقمند به خودروهای شاسی بلند محبوبیت بالایی پیدا کرد. البته این محبوبیت فقط در ارتباط با کیفیت نیست، که قیمت تیگو 5 نیز در دسته خودروهای شاسی بلند دارای نرخ معقول و مناسبی است.

فروش اینترنتی خودرو

تا بدین جای کار در ارتباط با فروش اقساطی انواع خودروها صحبت کردیم، اما عده ای از هموطنان نیز به دنبال اطلاع از شرایط خرید نقدی خودروهای موجود در بازار هستند. با توجه به اینکه قیمت خودرو به صورت هفتگی و حتی روزانه دستخوش تغییر است، خرید نقدی خودرو پیشنهاد معقول تری به نظر می رسد.
سپندخودرو
 
خوشبختانه مجموعه های بسیاری هم در زمینه خرید اینترنتی خودرو در کشور مشغول به فعالیت هستند. شرایط فروش نقدی نیز در فروشگاه های اینترنتی خودرو فعال در بازار کشور بطور تقریبی یکسان است. تنها نکته ای که در حین خرید نقدی خودرو از مجموعه های فعال بیشتر مورد توجه قرار می گیرد در ارتباط با تحویل فوری و ارائه خدمات و پشتیبانی های کامل پس از خرید است. 
 
لذا در پایان توصیه می کنیم در حین خرید نقدی خودرو به صورت اینترنتی حتما از فروشگاه های معتبر استفاده کنید تا علاوه بر خریدی امن، از پشتیبانی و خدمات مناسبی بهره مند شوید.

خرید اقساطی محصولات ایران خودرو با کمترین پیش پرداخت

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی