بازیگران بانوی عمارت
با انتشار خبر آغاز نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت ، احسان جوانمرد نویسنده این سریال با انتشار پستی به این خبر واکنش نشان داد.

نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت در هاله ای از ابهام

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از آن دست سریال هایی بود که بعد از اتمام پخش درخواست های زیادی برای ادامه آن وجود داشت و مخاطبان این سریال خواستار ساخت فصل بعدی بانوی عمارت بودند.

روز گذشته خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و حکایت از آغاز نگارش فصل دوم بانوی عمارت داشت که با واکنش احسان جوانمرد همراه شد.

واکنش احسان جوانمرد به خبر نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت با انتشار پستی به خبر آغاز نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت واکنش نشان داد.

فصل دوم سریال بانوی عمارت

خبر منتشر شده از نگارش فیلمنامه فصل دوم سریال بانوی عمارت

احسان جوانمرد با انتشار عکس بالا در واکنش به خبر نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت نوشت: ❌❌❌قویا تکذیب می گردد! ❌❌❌

امروز در سایت های خبری و همچنین در صفحات مختلف اینستاگرام خبری منتشر شده مبنی بر آغاز نگارش فصل دوم سریال بانوی عمارت که دارای جزییاتی حیرت انگیز است. از قول آقای مولایی تهیه کننده سریال ذکر شده است که احسان جوانمرد مشغول نگارش فصل دوم است اما جهت افزایش سرعت نگارش شاید لازم باشد تا تعدادی نویسنده دیگر به او کمک کنند!!!

در تماسی که بنده با آقای مولایی داشتم اصل خبر تکذیب شد و ایشان چنین مصاحبه ای نداشته اند اما ذکر چند نکته در این بین ضروری به نظر می رسد:

اولا بنا به مصالحی قرار بر این شده است که ما در مورد جزئیات نگارش فصل دوم، هیچ صحبتی نکنیم و خبر قطعی وقتی منتشر شود که تکلیف متن به طور کامل روشن شده باشد.

ثانیا بدیهی است بنده همان طور که در نگارش فصل اول نیازی به تیم نداشتم در صورت نگارش فصل دوم هم نیازی به تیم نخواهم داشت.

ثالثا آقای حمیدنژاد کارگردان عزیزمان ساختن فصل دوم را منوط به حل مشکلاتی کرده اند که در زمان ساخت فصل اول به شدت کارِ کارگردان و تهیه کننده و کل گروه را سخت کرده بود. با توجه جمیع این جهات، اینکه نگارش و کارگردانی و تولید فصل دوم در نهایت توسط چه کسی و در چه زمانی به انجام برسد به هیچ وجه مشخص نیست و همواره احتمال حضور یا عدم حضور تک تک ما از نویسنده و کارگردان گرفته تا بازیگر و سایر عوامل کاردان و زحمتکش پروژه - به دلایل مختلف - وجود دارد.

در چنین شرایطی انتشار اخبار عجولانه و نادقیق غیر از آزرده خاطر کردن مخاطبان پرشمار و بی نظیر این سریال ثمری ندارد. امیدوارم در آینده شاهد انتشار چنین اخبار کذبی نباشیم. طبیعتا اگر فصل دویی ساخته شود در زمان خودش پخش می شود و مخاطبان عزیز سریال هم به طرق مختلف مطلع خواهند شد. من به جای تمام خبرسازان از شما عذرخواهی می کنم.

مثل همیشه برقرار باشید و مثل همیشه امید به آینده ...

احسان جوانمرد

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت

احسان جوانمرد نویسنده بانوی عمارت یکی از عوامل این سریال پرمخاطب است که همیشه دور بودن از حاشیه را سرلوحه کارش قرار داده است و همواره با انتشار پست هایی درباره مسائل مختلف سریال شفاف سازی میکند.

سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت با بازی حسام منظور

بانوی عمارت روایتگر دورانی از زمان قاجار و ملودرامی عاشقانه و متفاوت است که با فضایی تاریخی و متفاوت از شبکه سه سیما پخش شد.

مریم مومن

مریم مومن فخرالزمان سریال بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از بازیگران سریال بانوی عمارت را تشکیل میدهند.

پاسخ تند احسان جوانمرد به خبر نگارش فیلمنامه فصل دوم بانوی عمارت!

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی