فنگ شویی در خانه
وقتی قصد خرید خانه دارید باید دقت کنید که خصوصیات منفی فنگ شویی در خانه نباشد، با خصوصیات منفی فنگ شویی در این مطلب آشنا شوید.

ویژگی های منفی فنگ شویی در خانه ها

با دانستن خصوصیات منفی فنگ شویی در خانه میتوانید هنگام خرید خانه هوشیار تر باشید و خانه ای را انتخاب کنید که خصوصیات منفی فنگ شویی را نداشته باشد، در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با خصوصیات منفی فنگ شویی در خانه آشنا میکنیم.

وسایلی از منزل که مدت زیادی است از آن ها هیچ استفاده ای نمی کنید میتوانند انرژی منفی تولید کنند پس اگر می خواهید انرژی مثبت وادر خانه تان کنید، یک خانه تکانی دست و حسابی به شما در این زمینه کمک می کند.

فنگ شویی در خانه

اصول فنگ شویی در خانه 

- سعی کنید خانه ای که انتخاب میکنید درب جلویی و درب پشتی اش موازی نباشند، اگر انرژی را مثل جریان آب در نظر بگیریم در صورت موازی بودن درب جلویی و درب پشتی تمامی انرژی خوب فنگ شویی از درب جلویی وارد میشود و به سادگی از درب پشتی خارج می شود بدون اینکه در خانه گردش داشته باشد.

- راه پله نباید روبروی درب ورودی باشد، وقتی راه پله روبروی درب ورودی باشد انرژی فنگ شویی به طبقه بالا یا پایین میرود و طبقه اصلی خانه انرژی لازم را جذب نمیکند.

فنگ شویی اتاق خواب

فنگ شویی دکوراسیون داخلی

- حمام نباید روبروی درب ورودی باشد، در صورتی که حمام روبروی درب ورودی باشد انرژی خوب فنگ شویی از طریق حمام بیرون میرود و خانه انرژی خوب برای تغذیه نخواهد داشت.

- راه پله و حمام نباید در مرکز خانه باشند، مرکز خانه باید محیطی باز و روشن باشد تا بتوانید در آن زیبایی را حس کنید زیرا مرکز خانه تمام انرژی را جذب میکند.

ویژگی های فنگ شویی

خصوصیات منفی خانه در فنگ شویی

- اتاق خواب نباید بالای گاراژ باشد، در گاراژ معمولا رفت و آمد زیاد است و انرژی در آن ثابت نمیماند و در نهایت در اتاق خواب آرامش نخواهید داشت و همچنین نمیتوانید خواب راحتی را تجربه کنید.

 

خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی را بشناسید + عکس

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : فنگ شویی
وبگردی