فروش سریع خانه
فروش سریع خانه با چندین قانون فنگ شویی بسیار متحمل و امکان پذیر است، البته که چگونگی به کار گرفتن قوانین فنگ شویی برای فروش سریع خانه اهمیت فراوانی دارد.

روش فروش سریع تر خانه با اسرار فنگ شویی

وقتی که قصد دارید خانه خود را بفروشید، باید از قوانین جدیدتری استفاده کنید تا همزمان هم پول بیشتری را ذخیره کنید و هم بتوانید از این فروش سود زیادی را به دست بیاورید. برای این منظور روش های بسیاری وجود دارد که بخشی از آن مربوط به قوانین فنگ شویی است، اما چگونه باید قوانین فنگ شویی را برای فروش سریع تر خانه به کار گرفت؟ در این قسمت از سبک زندگی نمناک در این باره توضیح بیشتری خواهیم داد.

از بیرون به خانه نگاه کنید

سعی کنید بیرون از خانه بایستید، درها را باز بگذارید و داخل خانه را نگاه کنید و ببینید که فضای داخل خانه از بیرون به چه شکلی است. یا می توانید از یک شخص آشنا کمک بگیرید، او را به خانه دعوت کنید و نظرش را در مورد نگاه اول از خانه بپرسید. البته حتماً باید در این مورد انتقاد پذیر باشید و خودتان را آماده شنیدن انتقاد ها بکنید.

فروش سریع خانه

از رنگ های جذاب و تازه استفاده کنید

باید کمی به لوازم خانه دقت داشته باشید. به ارزش اموال خود اهمیت بدهید و سعی کنید انرژی های باکیفیت تری را وارد خانه کنید. بیشتر از همه روی زیباسازی قسمت ورودی تمرکز کنید. سعی کنید قسمت ورودی منزل را گل کاری کنید و یا با جابجا کردن برخی لوازم هنرهای زیبا در آن به کار بگیرید. از رنگ های سبز و تازه در این قسمت استفاده کنید و معجزه قرار دادن آینه ها را در منزل فراموش نکنید.

به یاد داشته باشید که "هرچه کمتر بهتر"

وقتی که می خواهید خانه خود را برای فروش آماده کنید، بهتر است که لوازم کمتری داخل خانه وجود داشته باشد و در استفاده از وسیله ها زیاده روی نکنید چراکه شلوغی فضای خانه ی شما ذهن بیننده را اذیت می کند.

فروش فوری خانه

حتماً به زیباسازی داخل حمام و دستشویی دقت کنید

بهتر است لوازم شخصی را از دید مشتری پنهان کنید زیرا مشتری اصلاً دوست ندارد کنار آینه دستشویی، مسواک و خمیردندان های متنوع شما را ببیند. پس بهتر است آن ها را در دید مشتری نگذارید و فضای ساده و تمیز و خلوت خانه را به او نشان دهید.

به آشپزخانه سر و سامان دهید

آشپزخانه را طوری آماده کنید که هم ظاهر خوبی داشته باشد و هم بوی خوبی بدهد. آشپزخانه شما نباید پر از ظرف، دستمال و سطل زباله یا چیز های دیگری باشد که ذهن مشتری را شلوغ می کند.

روش فروختن خانه

کمدها را فراموش نکنید

هر مشتری که برای دیدن و خرید خانه ی شما می آید حتما میخواهد جادار بودن و فضای کمدها و .. را بررسی کند پس اگر وقت دارید و برایتان مقدور است، حتماً کمدها را به طور کامل تمیز کنید. انجام این کار باعث می شود کمد ها بزرگ تر به نظر برسند. عوامل حواس پرتی را از سر راه بردارید و همه چیز را منظم نگه دارید و در کل هر گونه بی نظمی و شلوغی را کاهش دهید.

به دنبال انرژی خوب باشید

فنگ شویی در مورد انرژی تاکید زیادی دارد. انرژی داخل آشپزخانه، حمام، دستشویی و اتاق خواب در فروش خانه شما تأثیر بسیار زیادی دارند. در واقع مشتری باید احساس کند که می تواند در این خانه به خوبی استراحت کند، به خوبی بخوابد، به خوبی غذا بخورد و آرامش داشته باشد. همه این ها بستگی به انرژی دارد که شما وارد خانه کرده اید و او جذب خواهد کرد.

فروش سریع تر خانه با چند قانون فنگ شویی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : فنگ شویی
وبگردی