فیس اپ
اپلیکیشن فیس اپ در سراسر جهان مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و می توان با آن تغییراتی در چهره ایجاد کرد.

فیس اپ چطور کار می کند؟

اگر شما یک حساب کاربری در صفحات مجازی همچون اینستاگرام دارید، قطعا این روزها با تصاویر متعددی از سایر دوستان و کاربران دیگر روبرو شده اید که آنها در طی انتشار این تصاویر برخی جملات در وصف روزهای پیری و یا جوانی خود می گویند که شاید مشاهده روزهای پیری یا جوانی شما می تواند کمی ارامش بخش باشد.

فیس آپ

فیس آپ چه کاری انجام می دهد؟

اما این نرم افزار پیر و جوان کننده چهره برای اندروید و IOS هم وجود دارد که تنها با نصب این برنامه می توانید اقدام به پیر یا جوان کردن چهره دوستان خود کنید و سرگرم شوید. نام این برنامه محبوب این روزهای صفحات مجازی " FaceApp " یا " فیس اپ " و یا " فیس آپ " می باشد که تنها با وارد کردن تصویر به داخل این برنامه می توانید به راحت ترین شیوه ممکن خود را پیر یا جوان کنید.

برنامه فیس اپ چیست ؟

تا چند وقت اخیر برای آنکه بتوانیم برخی تغییرات جزئی و یا کلی بر روی چهره خود اعمال کنیم از برنامه های کامپیوتری اعم از فوتوشاپ و... استفاده می کردیم که برای انجام هر تغییر جزئی می بایست مدت زمان زیادی صرف آن می کردیم که با رونمایی برنامه " فیس اپ " دیگر نیازی به صرف زمان زیاد نیست و می توانید به راحتی تصاویر مختلفی را بدون هر گونه هزینه اضافی ویرایش کنید.

برنامه فیس اپ

کاربردهای برنامه فیس اپ

با این حال می توان برنامه فیس اپ را این گونه توصیف داد که بدون هر گونه هزینه اضافی می توانید تنها با نصب آن، تصاویر خود را ویرایش کنید که استفاده از آن کار بسیار آسان می باشد.

نحوه استفاده از فیس اپ

برنامه فیس اپ دارای رابط کاربری بسیار آسانی می باشد که این به شما اجازه می دهد تا با هر میزان آشنایی با تکنولوژی بتوانید از آن استفاده کنید. از این رو شما می توانید به راحتی در حین ورود به برنامه عکس مورد نظر را از گالری انتخاب کنید و سپس با استفاده از گزینه هایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد، می توانید شروع به تغییرات کلی و جزئی روی تصویر مدنظر خود کنید.

فیس آپ

فیس آپ چه کاری انجام می دهد؟

با این حال استفاده از برنامه فیس اپ و رابط کاربری آن کار بسیار آسانی می باشد که می توانید با دانلود این برنامه، شروع به دانلود و نصب آن کنید و تصاویر خود را تنها در چند ثانیه ویرایش کنید. برنامه فیس اپ نوشته تیمی جوان از کشور روسیه است که این روزها اکثر کاربران صفحات مجازی از آن استفاده می کنند.

توجه : در طی استفاده بیش از حد کاربران از برنامه فیس اپ، پلیس فتا هشدار داد که استفاده از این برنامه می تواند تصاویر آپلود شده در فیس اپ را به سروری در خارج از کشور ذخیره کند و بعدها از این تصاویر استفاده های مختلفی انجام شود.

همچنین شما می توانید از قسمت زیر اقدام به " دانلود فیس اپ برای اندروید " و همچنین " دانلود برنامه فیس اپ برای ایفون " نمائید.

فیس اپ اندروید

فیس اپ آیفون

اپلیکیشن فیس اپ چگونه کار می کند؟

3.132
این مطلب مفید بود ؟2012
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : نرم افزار
وبگردی