دانلود برنامه adobe connect
برنامه “adobe connect” یکی از برنامه های کاربردی جهت تماس تصویری و کنفرانس های گروهی می باشد که در این گزارش از نمناک با این برنامه بیشتر آشنا خواهید شد.

دانلود برنامه adobe connect برای اندروید، iOS و ویندوز

این روزها برگزاری کنفرانس های آنلاین یکی از مهم ترین و اصلی ترین راه ها برای اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات بصورت ویدیویی و آنلاین می باشد که استقبال زیادی هم از این قابلیت شد و برنامه های متعددی در این زمینه حضور یافتند که با یک جستجو شاید ده ها مورد برای سیستم عامل های مختلف مشاهده کنید و به همین دلیل انتخاب آنها کمی سخت و دشوار است.

با این حال وجود این میزان از برنامه های مختلف، به معنای این نیست که برخی کاربردی هستند و برخی دیگر هیچ کاربردی ندارند! لازم به ذکر است که هر یک از این برنامه ها دارای یک سری قابلیت های یکسان و یک سری قابلیت های خاص هستند که برای شما در شرایط های مختلف می توانند کاربرد داشته باشند و نیازهایی را از شما رفع کنند.

adobe connect

یکی از برنامه هایی که با استقبال بیشتری روبرو شد، برنامه adobe connect می باشد که ساخته شرکت معروف جهانی adobe است و با قابلیت هایی که دارد، تنها مخصوص کنفرانس های گروهی و آنلاین طراحی شده است. این در حالی است که کار کردن با این برنامه در کنار قابلیت هایی که درون آن درج شده اند، بسیار ساده و آسان است که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به بررسی هرچه بیشتر این برنامه خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

قابلیت های برنامه adobe connect

اصلی ترین و مهم ترین قابلیت برنامه adobe connect، ایجاد وبینار و کنفرانس آنلاین می باشد که می توانید با وارد کردن لینک دعوت، به کنفرانس بپیوندید. اما در ادامه به یک سری دیگر از قابلیت های برنامه adobe connect خواهیم پرداخت؛

 1. برنامه شبیه ساز دانشگاه مجازی
 2. امکان برقراری کنفرانس آنلاین
 3. مدیریت کنفرانس آنلاین از طریق ابزارهای داخلی برنامه
 4. قبول و رد کردن درخواست کاربران مختلف
 5. امکان محدود کردن دسترسی کاربران
 6. اجرای فایل ویدیویی
 7. محیط کاربری ساده و آسان
 8. نوشتن متن و قابل نمایش برای کاربران
 9. امکان چت در حین کنفرانس آنلاین
 10. دعوت کردن کاربران دیگر به کنفرانس
 11. روشن کردن دوربین تمام مهمانان 

لینک های دانلود برنامه adobe connect

adobe connect

تا این قسمت از این گزارش با قابلیت های برنامه adobe connect به بهترین شیوه ممکن آشنا شدید و لازم به ذکر است که این برنامه خوشبختانه برای سیستم عامل های مختلف در دسترس است و شما می توانید اقدام به دانلود آخرین نسخه های ارائه شده کنید که در قسمت ذیل ما لینک های دانلود سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز را از فروشگاه های معتبر جهانی درج کرده ایم؛

دانلود آخرین نسخه برنامه adobe connect برای اندروید، iOS و ویندوز

3.121
این مطلب مفید بود ؟138
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی