رضا عطاران،احمد مهرانفر و مهدی هاشمی

اولین نمایش فیلم انفرادی در نوروز 99

تاریخ انتشار : 29 دی 1398کد مطلب : 9982زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم انفرادی با بازی رضا عطاران،احمد مهرانفر و مهدی هاشمی یکی از گزینه های احتمالی اکران در نوروز 99 شد.

فیلم انفرادی به زودی به سینماها می آید

فیلم سینمایی انفرادی به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سیدابراهیم عامریان پروانه نمایش دریافت کرد و یکی از گزینه های احتمالی اکران در نوروز 99 است.

این فیلم سینمایی که پیش از این فرم حضور در جشنواره فجر را پر کرده بود و به نظر میرسید اولین نمایش فیلم در جشنواره فجر باشد اما با قرار نگرفتن در لیست فیلم های پذیرفته شده و دریافت پروانه نمایش به احتمال زیاد یکی از گزینه های اکران در نوروز سال 99 خواهد بود.

بازیگران انفرادی

مسعود اطیابی کارگردان فیلم انفرادی فروردین ماه سال 98 با تگزاس 2 در سینماها حضور داشت و فروش موفقی را با این فیلم در نوروز تجربه کرد و به احتمال زیاد بار دیگر مهمان نوروزی سینماها خواهد بود.

بازیگران فیلم انفرادی

بازیگران فیلم انفرادی عبارتند از :

رضا عطاران، مهدی هاشمی،احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران فیلم انفرادی را تشکیل میدهند.

بازیگران فیلم انفرادی

عوامل ساخت فیلم انفرادی عبارتند از:

کارگردان:مسعود اطیابی، تهیه کنندگی سیدابراهیم عامریان،نویسنده:حمزه صالحی، مدیر فیلمبرداری:امیر کریمی، طراح چهره پردازی:عبدالله اسکندری، تدوین:حسن ایوبی، طراحی و ترکیب صدا:علیرضا علویان، موسیقی:امیر توسلی، مجری طرح:مریم رحیمی، مدیر تولید:سید حمیدرضا اطیابی، طراح صحنه:سعید هنرمند، طراح لباس:زهره رحمانی، مدیر صدابرداری:سعید بجنوردی، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان:امیر علیازی، جلوه های ویژه میدانی:آرش آقابیک، جلوه های ویژه بصری:حسن نجفی، جانشین تولید:آرش نجفی، مدیر تدارکات:پژمان داستان، عکس:سید حسام الدین اطیابی، مشاور رسانه ای:آیدا اورنگ.

بازیگران انفرادی

احمد مهرانفر که در ساخته قبلی مسعود اطیابی با عنوان دینامیت ایفای نقش کرده بود بار دیگر در فیلم جدید مسعود اطیابی حضور دارد.

رضا عطاران و احمد مهرانفر نوروز 99 با فیلم انفرادی در سینماها

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
وبگردی