الناز شاکردوست و امیر جعفری

الناز شاکردوست و امیر جعفری همبازی شدند + عکس

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1398کد مطلب : 74194زمان مطالعه : 2 دقیقه
الناز شاکردوست بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از فیلم سینمایی من می ترسم و همبازی شدن با امیر جعفری به روز کرد.

پایان تدوین فیلم من می ترسم با الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و امیر جعفری دو هنرپیشه سرشناس کشورمان که سابقه همکاری با یکدیگر در فیلم سراسر شب و نمایش گم و گور را دارند بار دیگر در فیلم سینمایی من می ترسم در کنار هم قرار گرفتند.

فیلم سینمایی من می ترسم با بازی این دو هنرمند سرشناس در نقشی متفاوت به پایان مرحله تدوین رسید.

جدیدترین خبرها از فیلم سینمایی من می ترسم

الناز شاکردوست با انتشار عکسی در کنار امیر جعفری از پایان تدوین فیلم سینمایی من می ترسم خبر داد.

الناز شاکردوست و امیر جعفری

بازی الناز شاکردوست و امیر جعفری در فیلم من می ترسم

در صفحه الناز شاکردوست با انتشار این عکس آمده است :تدوین فیلم سینمایی من می ترسم ساخته بهنام بهزادی به تازگی به پایان رسیده است. حمیدرضا لوافی که پیش از این در فیلم تنها دوبار زندگی می کنیم با بهزادی همکاری داشته، تدوین من می ترسم را به پایان رساند.

در «من می ترسم» بازیگران هر کدام در نقشهای متفاوتی جلوی دوربین رفته اند و قرار است اولین نمایش این اثر در جشنواره های بین المللی باشد.

امیر جعفری

نقش متفاوت امیر جعفری در فیلم من می ترسم

بازیگران فیلم من می ترسم عبارتند از : الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیرجعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی، پیام یزدانی، مجید جعفری و یگانه رفتاری .

در خلاصه داستان فیلم سینمایی من می ترسم آمده است: بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با نقشی متفاوت در فیلم من می ترسم

تنها دوبار زندگی می کنیم، قاعده تصادف و وارونگی دیگر فیلم های بهنام بهزادی کارگردان فیلم من میترسم هستند و این اثر سینمایی به نویسندگی و تهیه کنندگی بنام بهزادی روی پرده خواهد رفت.

عوامل ساخت فیلم سینمایی من می ترسم عبارتند از: نویسنده و کارگردان:بهنام بهزادی، مدیر فیلم برداری:امین جعفری،طراح صحنه و لباس:آیدین ظریف،طراح گریم:مهرداد میرکیانی،صدابردار:مهدی صالح کرمانی،دستیار کارگردان:چاوش هنرآموز،برنامه ریزان:فاطمه زیوری/ مجید فاضلی، منشی صحنه:مریم شقاقی،عکاس:آناهید داوری، طراح گرافیک:مجید کاشانی، فیلم بردار پشت صحنه:مهدی شهسوار، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تولید:حسین بشگرد،مدیر تدارکات:سجاد نوری، دستیار تهیه:احمدرضا بهزادی، جانشین تهیه کننده:شاهین سخایی وسرمایه گذار و تهیه کننده:بهنام بهزادی.

الناز شاکردوست و امیر جعفری

همبازی شدن الناز شاکردوست و امیر جعفری در فیلم سراسر شب

الناز شاکردوست همبازی امیر جعفری در فیلم من می ترسم + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : صفحه الناز شاکردوست / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی