قصر بادی
قلعه های قصر بادی کودک حفاظ دار سرسره دار پرشی با مارک اینتکس و بست وی مخصوص استفاده در منزل و مهد کودک ها هستند.

 قلعه های قصر بادی کودک حفاظ دار سرسره دار پرشی با مارک اینتکس و بست وی مخصوص استفاده در منزل و مهد کودک ها هستند که با ابعاد کوچک و ارتفاع بلند تولید می شوند و قیمت ارزان آنها باعث خرید بالای آنها در کشور ایران شده است .

نمایندگی اینتکس لند در تهران به عنوان فروش جامپینگ های بادی بپر بپر بچه ها با طرح های قلعه که با نقش های جذاب کودکانه تولید شده اند به بازار ایران وارد نموده و با قیمت های تخفیف دار شرکتی در بازار عرضه می نماید .

قصر های بادی کودک خانگی اینتکس چقد ایمن هستند ؟

 
بدنه قصر های بادی پلاستیکی intex  و bestway  تمام بادی است که دارای دیواره های بادی یا توری دار هستند که این دیواره ها برای جلوگیری از پرت شدن بچه ها به بیرون تعبیه شده است تا والدین با خیال راحت بتوانند در کنار آنها به کارهای روزمره بپردازند .
قلعه های بادی سرسره دار خانگی بپر بپر کودکان اینتکس با اشکال مربع ، دایره گرد و مستطیل ساخته می شوند که برخی شیشه ای و بعضی مات هستند ، ضمنا حفاظ و تور درو آنها باعث می شود تا از دور بچه ها را زیر نظر داشته باشد تا با خیال راحت به کارخانه  بپردازید .قلعه های بادی سرسره دار خانگی بپر بپر کودکان اینتکس با اشکال مربع ، دایره گرد و مستطیل ساخته می شوند که برخی شیشه ای و بعضی مات هستند ، ضمنا حفاظ و تور درو آنها باعث می شود تا از دور بچه ها را زیر نظر داشته باشد تا با خیال راحت به کارخانه  بپردازید .

سایت خرید تشک جامپینگ پرش بچه

قصر های بادی خانگی با مارک های اینتکس و بست وی جامپینگ در ایران تولید نمی شوند و هیچ تولیدی نماینده رسمی این شرکت ها و کارخانه ها نیست و فقط توسط نمایندگی های رسمی و اصلی به بازار ایران وارد می شوند و در ایران توسط سایت های اینترنتی مجاز پخش ، توزیع و به فروش می رسند .

انواع مدل های قلعه بادی کودک اینتکس

جامپینگ و قلعه بادی مارک intex  و bestway  مخصوص منزل را می توانید در مرکز فروش محصولات بادی در تهران یعنی همین وب سایت اینترنتی آنلاین با قیمت اصلی شرکتی خرید کنید که دارای انواع مدل های مربع ، مستطیل وگرد در سایز های بزرگ و کوچک با رنگ های زرد ، سبز ، آبی ، صورتی ، بنفش و نارنجی ساخته می شوند .

موارد استفاده از قلعه بادی بازی کودکان بست وی

از این لوازم بادی سرگرم کننده بچه گانه می توانید در منزل ، مهد کودک ها ، شهر بازی ها ، مراکز بازی و غیره استفاده کنید ای محصولات بادی دارای بدنه تمام بادی هستند که کف آنها حالت فنری و ارتجاعی دارد تا کودک بتواند در آن بالا و پایین بپرد .

مزیت استفاده از قصر بادی خانگی بچه گانه اینتکس

این جامپینگ های بادی با طرح قلعه و طرح رینگ بوکس ساخته شده که با طرح های زیبای خود می تواند هر کودکی را به بازی در آن جذب کند ،  سرسره ها و تشک پرشی آن می تواند ساعت ها بچه ها را به بازی در آن مشغول کند تا به بازی های تحرک دار بپردازند و از بازی با موبایل ، کامپیوتر و تبلت که باعث ضعف چشمی و عضلانی می شود دور باشند .
قصر بادی کودک
کف بادی قلعه های بادی بچه گانه مخصوص خانه بادی بلند است که مانع از صروصدا برای همسایه های کناری و زیری می شود ، با خرید این جامپینگ های بادی بپر بپر کودکان ارزان و کوچک می توانید آنرا در گوشه اتاق کودک نصب کنید تا از آن استفاده کنند و از سر رفتن حوصله آنها در ماندن های طولانی در خانه مثل زمان قرنطینه خانگی شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنید .
قصر های بادی کودک خانگی اینتکس با انواع پمپ باد برقی ، دستی و پدالی باد می شوند که باید در زمان خرید حتما یکی از مدل های مذکور را به همراه قلعه خرید کنید .

تعمیر قلعه بادی اینتکس

بدنه قصرهای بادی بزرگ و کوچک سایز بچه گانه بست وی و اینتکس کاملا بادی و ایمن است و ممکن است با برخورد با اشیا تیز و برنده دچار پارگی و سوراخ شدگی شود که به وسیله چسب پنچری اینتکس به سادگی توسط خود خریدار یا واحد خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس در تهران  قابل پنچرگیری و تعمیرات است.
قصر بادی
 

 

قصر های بادی کودک خانگی اینتکس چقد ایمن هستند ؟

58
این مطلب مفید بود ؟80
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی