قیمت آش و حلیم

قیمت هر کیلو آش و حلیم در ماه رمضان اعلام شد

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1398کد مطلب : 50969تعداد نظرات : 4 نظر
رئیس اتحادیه کباب آش حلیم و غذاهای سنتی قیمت هر کیلوگرم آش و حلیم در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

قیمت آش و حلیم ماه رمضان

تسنیم: هر کیلو آش و حلیم ساده در ماه رمضان با قیمت مصوب 25 هزار تومان عرضه می شود.

حسین محمدی در خصوص قیمت مصوب آش و حلیم برای ماه مبارک رمضان اظهار کرد:با هماهنگی های انجام شده مقرر شده هر کیلو آش و حلیم ساده با قیمت مصوب 25 هزار تومان عرضه شود. 

رئیس اتحادیه کباب آش حلیم و غذاهای سنتی اضافه کرد:با توجه به اهمیت سلامت مردم و لزوم رعایت مسائل بهداشتی برای پخت و عرضه این غذاها لازم است تا شهروندان عزیز حتماً آش و حلیم مورد نیاز خود را از واحدهای صنفی مجاز که بنرهای متحد الشکل اتحادیه را نصب کرده اند، خریداری کنند. 

وی همچنین با هشدار به عرضه حلیم و آش توسط واحدهای صنفی غیر مجاز و اماکن غیر بهداشتی گفت:با هماهنگی انجام شده با اتاق اصناف بازرسی های لازم انجام خواهد شد و در صورت مشاهده هرگونه عرضه و توزیع آش و حلیم در اصناف غیرمجاز قطعاً برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت. 

سال گذشته، قیمت هر کیلو حلیم ساده 12 هزار تومان، حلیم معجون با تمامی مخلفات کامل 15 هزار تومان، قیمت هر کیلو آش شله قلم کار با مخلفات کامل 15 هزار تومان، هر کیلو آش رشته ساده 12 هزار تومان، هر کیلو آش رشته با تمام مخلفات کامل 13 هزار تومان اعلام شده بود.

انتهای پیام/م

قیمت هر کیلو آش و حلیم در ماه رمضان امسال چند؟

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
برچسب :
4 نظر به ثبت رسیده است
محمد1396-03-22
سلام منم به این درد مبتلا شدم دیشب حلیم خریدم و توش پنبه بود
41
حبیب1396-03-24
منم همینطور،امروز که حلیم خریدم با چشمم پنبه رو دیدم توش
30
سپهر1396-04-04
ما هم امروز خریدیم و بعد از شستن یکم از حلیم، متوجه شدیم توی حلیم پنبه ریختن. بدبختی اینجاست هیچ جا شماره مرجعی که بتونی گزارش تخلفو ثبت کنی پیدا نمیشه
30
پیملن1397-08-24
من هم دیشب از یکی از حلیم فروشی های بنام شهرمان حلیم خریدم که الیافی از داخل خارج کردم که هر چه می جویدم ، خرد نمی شد و پس از خارج کردن آنها از حلیم و شستن زیر آب به الیاف پنبه رسیدم ، خواهش می کنم دیگه حلیم از بیرون نخرید
00
وبگردی