سرویس خواب
اتاق خواب مهم ترین جزء از هر خانه می باشد که از این بابت انتخاب یک سرویس خواب مناسب نیز مهم است.

سرویس خواب، مهم ترین وسیله در دکوراسیون اتاق خواب هر خانه ای است و به همین دلیل هم نحوه انتخاب و خرید آن نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مجموعه مبلمان مبلیران با برخورداری از انواع سرویس خواب های کلاسیک و مدرن، تصمیم دارد که با ارائه توضیحاتی کامل در این زمینه، شما را با خرید سرویس خواب و همین طور عوامل موثر در قیمت سرویس خواب، آشنا کند.

انواع سرویس خواب

معمولا می توان سبک و مدل سرویس خواب را در دو دسته بندی کلی تقسیم بندی کرد، سرویس خواب های مدرن و همین طور سرویس خواب های کلاسیک.
سرویس خواب های کلاسیک معمولا به لحاظ طراحی کلاسیک و متفاوت خود، کمی لوکس تر هستند و با وجود منبت کاری هایی هم که در مدل ها شکل های مختلفی در بدنه آنها انجام شده، ظرافت طراحی بیشتری دارند. با این حال این ظرافت، غالبا در ابعاد آنها کمتر دیده می شود.

این یعنی سرویس خواب های کلاسیک معمولا بزرگ تر از سرویس خواب های مدرن هستند و در نتیجه به فضای بیشتری نیاز خواهند داشت.
سرویس خواب های مدرن اما معمولا به لحاظ سادگی طراحی و متریال خود ظاهر لوکسی ندارند و در ساده ترین شکل های ممکن طراحی و ساخته می شوند. سرویس خواب های مدرنی که امروزه طراحی و تولید می شوند ابعاد بسیار متنوعی دارند و به همین دلیل نیز برای خانه های کوچک نیز انتخاب های بسیار خوبی خواهند بود.

نکات خرید سرویس خواب

برای خرید سرویس خواب مناسب باید به نکات متفاوتی نیز توجه داشته باشید:

 

  •   اندازه سرویس خواب:برای خرید یک سرویس خواب مناسب، در وهله اول، ابعاد اتاق خواب خود را در نظر بگیرید و در نهایت نیز به سراغ سرویس خوابی بروید که با فضای موجود همخوانی داشته باشد. به همین دلیل هم هست که همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، سرویس خواب های کلاسیک غالبا به لحاظ طراحی متفاوت خود برای فضاهایی با متراژ بالا مناسب تر خواهند بود و سرویس های مدرن نیز برای اتاق خواب های کوچک، گزینه های ایده آل تری هستند.
  • متریال سرویس خواب:انتخاب متریال سرویس خواب به همین سادگی ها نیست، بلکه نیازمند بررسی و دقت بالایی خواهد بود. پیش از هر چیز لازم است که مقاومت و استحکام متریال های به کار رفته در بدنه سرویس خواب ها را بررسی کنید و نحوه اتصال قطعات به یکدیگر را نیز در نظر داشته باشید. در کنار این توجه به نوع متریال هایی همچون فلز، چوب و... از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. معمولا متریال چوب، آن هم از نمونه های مقاومی مثل راش و یا گردو، انتخاب های بسیار مقاوم و بهتری هستند و در نتیجه، طرفداران بیشتری نیز دارند.

 

  • مدل سرویس خواب:مدل سرویس خواب، ویژگی ظاهری آن را شامل می شود که دقیقا باید همان چیزی باشد که به دل شما می نشیند. پیش از هر چیز به سبک دکوراسیونی منزل خود دقت کنید و در نهایت نیز با توجه به سلیقه خود و همین طور تناسب سرویس خواب با فضای خانه به انتخاب مدل سرویس خواب مورد نظر خود بپردازید. تناسب رنگ چوب سرویس خواب و تناسب آن با سایر وسایل موجود در فضا را نیز هرگز فراموش نکنید.

قیمت سرویس خواب

قیمت سرویس خواب، به عنوان یکی از مهم ترین معیارهای خرید برای هر فردی شناخته می شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت سرویس خواب، صرفا به میزان پولی که باید برای خرید سرویس خواب خود پرداخت کنید مربوط نمی شود، بلکه ماجرا گسترده تر از این حرف هاست. این یعنی قیمت سرویس خواب می تواند مسائل متفاوتی اعم از متریال، کیفیت و... را نیز در رابطه با سرویس خواب مورد نظر شما نشان دهد.

قیمت سرویس خواب، در وهله اول با توجه به متریال به کار رفته در سرویس خواب متفاوت خواهد بود. معمولا استحکام متریال چوب در سرویس خواب، نسبت به سایر متریال هایی همچون فلز، به مراتب بیشتر و البته قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. در کنار این، قیمت سرویس خواب در میان خودِ مدل های متفاوت چوب نیز از تنوع بالایی برخوردار است. برای مثال چوب گردو می تواند تاثیر بسیار زیادی در بالاتر رفتن قیمت سرویس خواب داشته باشد.

موضوع مهم دیگری که می تواند قیمت سرویس خواب شما را تخت تاثیر قرار دهد، سبک طراحی آن است. معمولا قیمت سرویس خواب کلاسیک با توجه به ظرافت بالایی که در بدنه و همین طور منبت کاری های آنها دیده می شود به مراتب بیشتر از قیمت سرویس خواب مدرن خواهد بود. قیمت سرویس خواب مناسب خانه کوچک و یا بزرگ نیز می تواند با توجه به طراحی و همین طور مدل سرویس خواب کاملا متفاوت باشد.

قیمت خرید سرویس خواب جهیزیه از مبلیران
مبلیران به عنوان یک برند برتر در زمینه طراحی و ساخت انواع سرویس خواب، سالیان سال است که محصولات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. شما می توانید با بررسی مدل های مختلف سرویس خواب های برند مبلیران، با دنیای متنوعی از انواع سرویس خواب آشنا شوید و در نهایت نیز به بهترین و مناسب ترین گزینه دست یابید.
یکی از مهم ترین ویژگی های این برند آن است که قیمت سرویس خواب جهیزیه موجود در محصولاتشان، تنوع بالایی دارد و با برخورداری از کیفیت بسیار مناسب، امکان آن را برای شما فراهم می کند تا با خرید سرویس خواب جهیزیه سالیان سال، آن هم با ضمانت و گارانتی، از سرویس خواب خود استفاده نمایید.

قیمت سرویس خواب، تمام عواملی که باید در نظر بگیرید!

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی