لیزر موهای زائد

لحظه وحشتناک لیزر موهای زائد + عکس

کد مطلب : 29004زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیزر موهای زائد و رفع دائمی موهای صورت و بدن با لیزر. کمی لنز دوربین را نزدیکتر می کشیم تا ببینیم در لحظه سوزاندن موهای زائد با لیزر چه اتفاقی می افتد.

عکس واقعی از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد که این روزها بسیار باب شده است اساسا به روشی برای رفع دائم موهای اضافی شناخته شده است. فراگیر شدن استفاده از این روش نیاز داشتن آگاهی را در جامعه افزایش می دهد. موها بخشی از سطح بدن را تشکیل می دهند که همواره در حال رشد هستند و تا قبل از دوران میانسالی رشد آن ها چشمگیر است. راه های متفاوت و فراوانی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود و اخیرا به جای استفاده از روش های موقت از روش های دائمی برای برطرف کردن موهای زائد استفاده می شود. 

اخیرا برای برداشتن موهای زائد صورت و بدن از دستگاه لیزر استفاده می شود و بسیار متداول شده است. به همین علت به منظور افزایش آگاهی نسبت به چگونگی فرآیند از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر تصاویر و فیلم هایی با صحنه های آهسته از این کار منتشر شده است که بسیار جالب است.
 
لیزر موهای زائد

تصویر واقعی از لحظه لیزر موهای زائد

 این روش به کمک لیزری با طول موج حدود 1.064 نانومتر انجام می شود می شود که اشعه مادون قرمز است و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. هنگامی که لیزر بر روی پوست قرار داده می شود، دمای موهای بدن به حدود 200 درجه فارنهایت می رسد که سبب می شود با سوزاندن فوکیکول ها، موهای زائد موجود در سطح بدن از بین روند. به همین علت دودی سفیدرنگ هنگام انجام این کار م مشاهده می شود.
 
گاهی اوقات هنگامی که این افزایش حرارت و دما بیشتر از حد حد متوسط باشد، علاوه بر از بین بردن موها سبب صدمه زدن و از بین رفتن سلول ها و مرگ آن ها می شود که برای سلامتی افراد بسیار مضر است. علاوه بر این گاهی استفاده از لیزر سبب سوزاندن پوست می شود به همین دلیل در انجام آن باید بیشتر دقت شود.

لحظه وحشتناک لیزر موهای زائد + عکس

4225
این مطلب مفید بود ؟18045
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از Medical Daily /ن
وبگردی