ماشین ظرفشویی
کار کردن با ماشین ظرفشویی چندان آسان هم نیست و باید آموزش نسبی را در این زمینه داشته باشید.

طرز استفاده درست از ماشین ظرفشویی 

اگر شما فکر میکنیدکه یادگیری ، چیدن ماشین ظرف شویی یک کاربی مصرف است و شاید هیچ نیازی به این آموزش ندارید ، دوباره باید فکر کنید چرا که شاید در استفاده از همین وسیله ی به ظاهر ساده از لحاظ کار کردن نکاتی وجود دارد که شاید اکثر دارندگان آن نمی دانند و رعایت نمی کنند. در این بخش از خانه داری نمناک نکاتی خواهیم گفت و بعداز خواندن این دستورالعمل ها شما هرگز ماشین ظرف شویی خودرا مانند قبل نمی چینید.

ماشین لباسشویی

طرز استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی

روش صحیح و اصولی استفاده از ماشین ظرفشویی

ظروف را داخل ماشین ظرف شویی را از عقب به جلو بچینید:

این یک واقعیت است که من قبل از یادگرفتن این تکنیک ها هیچوقت توجهی به جمع کردن ظروف ،فنجان ها و شیشه های بلوری خود نداشتم بااین حال من یکبار این دستگاه را چیدم واز دیدن لیوان درب و داغون و بطری شراب شکسته ناامید شدم. برای اینکه ظرف های شماسالم و محفوظ بمانند،راه حلش این است که آنها را از عقب به جلو بچینید علاوه بر این، به شما کمک میکند که فضای خالی ممکن را به حداقل برسانید و از تمام فضا نهایت استفاده را کنید و مهمترین نکته این است که، حتما قبل از چیدن آن ظرف ها را کامل تمیز کنید.

چاقو و چنگال ها را مرتب کنید :

اینکه بدون فکر چاقو و قاشق ها را باهم بشویید، قطعا وسوسه کننده است اما ترک این عادت بد ،مطمئنا به صرف زمانتان می ارزد .جدا کردن ظروف فلزی و نقره ایی باعث میشود که فرآیند تخلیه زودتر انجام شود. این ابزار تیز تمایل زیادی به برداشتن باقی مانده های بزرگ و چسبنده دارند،برای اطمینان از اینکه آنها به درستی تمیز و ضد عفونی شده اند مطمئن شوید که در سمت چپ قرار گرفته اند.

استفده از ماشین ظرفشویی

شستن چاقو چنگال با ماشین ظرفشویی

وضعیت پلاستیک ماشین ظرف شویی همیشه در بالای آن قرار دارد نه در پایین: 

برای جلوگیری کردن از وقوع یک فاجعه همیشه مطمئن شوید که هیچگونه پلاستیکی در سینی پایین ظرفشویی که بیشترین گرما را دارد انباشته نشده باشد علاوه بر این مهم است که توجه دقیقی داشته باشید به این که کدام نوع پلاستیک برای ماشین ظرف شویی ایمن و مناسب است و کدام نیست. ما پیشنهاد میکنیم که همیشه قبل از استفاده از محصولات خود آموزش ببینیددر باره شرایطی که برای آن ساخته شده اند و یا میتوانند چه کاری را مدیریت کنند.

ماشین های ظرفشویی

استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی

نکاتی برای تخلیه ماشین ظرف شویی شما

اکنون ما راه درست چیدن ماشین ظرفشویی را میدانیم.اما راجع به تخلیه کردن آن چه طور؟ شما فکر میکنید که با فشار دادن دکمه شروع(استارت)توصیه ها به پایان میرسد اما چیزهای بیشتری برای یادگیری وجوددارد. مریل نکته مهم و بزرگی را به بیننده ها یاد میدهد زمانی که میگوید ظرف شویی را از پایین به بالا تخلیه کنید ، او توضیح میدهد که ماشین ظرفشویی را از پایین تخلیه کنید و بعد به سراغ طبقه بالا بروید به دلیل اینکه اگر از بالا شروع کنید ظروف بالایی آب های اضافی خود را روی ظروفی که در پایین قرار دارد میریزند.

ماشین ظرفشویی

استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی

روش صحیح استفاده از ماشین ظرفشویی

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از بخش سبک زندگی / ک.ک / ن
وبگردی