ماشین تاشدنی

ماشین کوچک تا شدنی + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1398کد مطلب : 7424زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویژگی منحصر به فرد و خواص این ماشین آن است که به رغم کوچکی باز هم قابلیت کوچک تر شدن دارد که این ویژگی منحصر به فرد تا به حال در هیچ خودرویی دیده نشده است.

تحولی در دنیای ماشین های کوچک

 
امروزه در دنیای خودرو سازی بهره گیری های عظیمی ار تکنولوژی و فراورده های آن می شود که صنعت خودرو سازی هم از این قاعده مستثنی نیست.
 
با توجه به افزایش جمعیت و به دنبال آن افزایش تقاضا و افزایش تعداد خودروها، شرکت های خودروسازی تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با تولید خودروهای ارزان تر، کوچک تر و با آلودگی کمتر نظر تعداد بیشتری از خریداران را به خود جلب کنند. 
 
اخیرا خبری منتشر شد که بیان گر ورود اختراع جدیدی به دنیای اتومبیل است چان که  تا سال آینده خودروی الکتریکی با ظرفیت دو سرنشین وارد بازار شود که هیریکو نام دارد و دارای ویژگی منحصر به فردی است که آن را از سایر خودروها متمایز می کند. 
 
ویژگی منحصر به فرد و خواص این خودرو آن است که به رغم کوچکی باز هم قابلیت کوچک تر شدن دارد که این ویژگی منحصر به فرد تا به حال در هیچ خودرویی دیده نشده است. 
 
این خودروی جالب این قابلیت را دارد که تا شده و کوچک تر شود، لذا شما براحتی می توانید در یک جای کوچک نیز آن را پارک کنید. 
 
ماشین تاشو
 
خودرو الکترونیکی تاشو با ابعاد کوچک
 
طول این خودرو در حالت معمولی 2.5 متر است که با تا شدن می توان آن را تا یک متر کوچک تر کرد و در یک جای 1.5 متری پارک کرد. می توان گفت این خودرو دقیقا به درد مناطق و شهرهایی می خورد که در آن افراد با کمبود پارکینگ و مکان برای پارک خودرو مواجهند. 
 
 سازندگان این خودرو اظهار داشت که ، می توان با تا کردن این خودرو در یک جای پارک معمولی برای یک خودرو، سه عدد از این خودرو ها را با هم جای داد.
 
نکته جالب دیگر این که این خودرو را براحتی زمانی که در خودرو نشسته اید و قصد پارک کردن آن را دارید و تنها با زدن یک دکمه می توان کوچک کرد و در یک جای محدود پارک نمود. 
 
ویژگی بارز و شاخص دیگری که در این خودروی کوچک یافت می شود
VOBOT باشد که به این خودرو اجازه می دهد در مرکز یک نقطه خاص براحتی تغییر جهت داده و جابه جا شود و به میدان وسیعی برای دور زدن احتیاج ندارد. 

ماشین کوچک تا شدنی + تصاویر

3.9128
این مطلب مفید بود ؟9929
برگرفته از پرشین بلاگ /ن
برچسب : تکنولوژی
وبگردی