مایکل شوماخر

میشائیل شوماخر از خواب 9 ماهه بیدار شد

تاریخ انتشار : 19 مهر 1393کد مطلب : 6619زمان مطالعه : 2 دقیقه
میشائیل شوماخر شوماخر راننده افسانه ای فرمول یک به گفته خبرنگار اختصاصی مسابقات فرمول یک از قول پسر شوماخر از خواب بیدار شده است. شوماخر در ماه دسامبر 2013 دچار سانحه شد و به کما رفت.

93/7/19 - روز گذشته یکی از خبرنگاران اختصاصی مسابقات فرمول یک از قول پسر شوماخر به رادیو فرانسه اعلام کرد که قهرمان هفت دوره مسابقات F1 خیلی آرام از خواب بیدار شده است!

در حال حاضر 15 پزشک، پرستار و فیزیوتراپیست آموزش دیده با تجهیزات کامل به صورت تمام وقت مراقب قهرمان سابق تیم فِراری هستند تا شاید او روزی بتواند دوباره روی پاهای خودش بایستد.

93/3/27 - میشاییل شوماخر که از دسامبر گذشته به خاطر برخورد با یک صخره در زمان اسکی به کما رفته بود از بیمارستان مرخص شد.

مدیر برنامه های شوماخر قهرمان هفت دوره فرمول یک اتومبیل رانی اعلام کرده وی دیگر در کما نیست و بیمارستان واقع در گرنوبل را ترک کرده است.

شوماخر از حالا مجبور است دوران نقاهت طولانی مدت خود را آغاز کند. در این خبر هیچ جزییاتی از شرایط کنونی شوماخر اعلام نشده است.

سابین کهم در این زمینه گفت:تصمیم گرفته شده دوران نقاهت و بازیابی شوماخر در جایی انجام شود که در معرض دید همه قرار نداشته باشد.

93/2/6 - شبکه روسیا الیوم در خبری فوری گزارش داد، پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده فرمول یک اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است.

مدیر برنامه های قهرمان سابق فرمول یک روز جمعه 25 آوریل گفت:این راننده آلمانی پس از مدتها از کمای مصنوعی که در آن به سر می برد خارج شده است.
"سابینا کیم" در گفتگو با شبکه "RTL" آلمان گفت»:اسطوره رانندگی از کمای مصنوعی خارج شده و همسر خود را شناخته است، اما روند خروج ار کمای مصنوعی به دلیل داروهای مخدر بسیار دشوار است.وی افزود:شوماخر گاهی از کما خارج شده و مجددا به حالت کما می رود.
 
مایکل شوماخر
 
گفتنی است، شوماخر روز یکشنبه 29 دسامبر 2113 در حالی که به همراه پسرش در کوه های آلپ فرانسه اسکی می کرد، دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد. به گفته پزشکان، او با سرعت بالا با یک صخره برخورد کرده، به هوا پرتاب شده و دوباره روی صخره فرود آمده است. شوماخر در زمان وقوع سانحه از کلاه ایمنی استفاده می کرده است و به گفته پزشکان اگر کلاه ایمنی بر سر نمی داشت، در جا کشته می شد. پزشکان با انجام عمل جراحی و همچنین مراقبت های پزشکی به وضعیت وی رسیدگی کردند.
مایکل شوماخر در 4 آوریل 2014 برابر با 15 فروردین 1393 برای دقایقی از کما خارج شد و به هوش آمد.

میشائیل شوماخر از خواب 9 ماهه بیدار شد

3.318
این مطلب مفید بود ؟126
برگرفته از تسنیم - /م
وبگردی