مبلمان اداری
قبل از انتخاب و خرید مبلمان راحتی شرکت یا کاناپه اداری که مناسب دفتر کار شما باشد باید نکاتی مانند رنگ، جنس و اندازه آن را بدانید.

مبلمان اداری شیک و مناسب برای دفتر کار

قصد خرید مبلمانی شیک و البته مناسب برای دفتر کار خود دارید ، دفتر کار خانگی یا دفتر کاری که در یک مجتمع دارید تفاوتی در پذیرایی از مراجعه کننده و میهمان نخواهد داشت در هر دو بخش باید ظاهر و راحتی نشینمن مبلی را که خریداری می کنید در نظر بگیرید .

 مبلمان اداری

مبلمان اداری باید چگونه باشد؟

مدل مبلمانی را که ما در این بخش انتخاب کرده ایم یکی از پرکاربردترین طراحی هایی است که اکثرا خرید آنها را ترجیح می دهند چرا که یک ست چند منظوره به حساب می آیند.

مبلمان دفتر کار

زمانی که برای خرید یک سرویس مبل راحتی و ترجیحا کاناپه ال شکل اقدام می کنید بایستی چندین نکته را مدنظر داشته باشید. قبل از هرچیز راحتی مبلمان اداری اهمیت دارد ، ارتفاع نشینمن از کف و جنس روکش مبل دوفاکتور مهمی است که راحتی را ایجاد می کنند. 

مبلمان اداری ال

ویژگی های مبلمان اداری مناسب و خوب

ارتفاع استاندارد کفه صندلی از زمین برای افراد بالغ بین 43 تا 50 سانتی متر است. ابعاد صندلی باید طوری باشد که هنگام نشستن و تکیه دادن روی آن حداقل فشار را در قسمت پشت و ناحیه گردن داشته باشیم.

زاویه کف صندلی با قسمت پشتی حدودا باید 100 درجه باشد و ارتفاع پشتی صندلی هم به طور متوسط 64 سانتی متر در نظر گرفته شود تا بدن در بهترین وضعیت قرار بگیرد.دقت داشته باشید که یکی از رازهای جذب مشتری وجود فضای زیبا و راحت است پس یک ارباب رجوع در شرایط راحت بهتر تصمیم می گیرد.

مبلمان شرکتی

جنس مبلمان اداری

در رابطه با جنس مبل هم نکته سنج باشد. متریال موجود در بازار تنوع بالایی دارند پس دست شما در انتخاب باز است . از مزایای مبل های چرم اداری این است که گرد و خاک را به خود جذب نمی کند و تمیز کردن آن ها هم بسیار ساده تر است از طرفی پارچه های کتان و خشک تر نشینمن راحت تری دارند.

مبلمان اداری چرم

رنگ مبلمان اداری

نوبت به رنگ می رسد که این گزینه شاید دو گزینه زیبایی و هماهنگی با دکوراسیون را باید در خود گنجانده باشد . تا حد ممکن از رنگهایی استفاده کنید که ایجاد آرامش و شادی کنند.

رنگ مبلمان دفتر کار

میز های مبلمان اداری

یک میز وسط مناسب بخرید. دقت داشته باشید که شما این مبلمان را برای منزلتان خریداری نمی کنید پس به طبع نیاز به میزهای کوچک همراه با میز وسط ندارید و تنها یک میز کم ارتفاع شیک و ساده که محلی برای قرار گرفتن فنجان قهوه و یک ظرف شیرینی باشد.

میزهای قفسه دار هم مدلهای پرکاربردی هستند که بخشی برای قرار گرفتن مجلات و بروشورهای تبلیغاتی شما خواهند بود. 

میز مبل اداری

جدیدترین مبلمان و کاناپه های اداری شیک

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مدل مبلمان
وبگردی