برنامه هفت

آیا بهروز افخمی مجری “برنامه هفت” میشود؟

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394کد مطلب : 19540زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره انتخاب بهروز افخمی برای اجرای “برنامه هفت” تأکید کرد هنوز مجری و تهیه کننده این برنامه مشخص نشده اند.

تغییر مجری برنامه هفت ؟

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره انتخاب مجری جدید برای برنامه هفت شفاف سازی کرد.

محمود گبرلو مجری و تهیه کننده سابق برنامه هفت، در واپسین روزهای خرداد،خبر از بازگشت این برنامه در دوم مرداد ماه 1394 داد. یک هفته مانده به پایان ماه مبارک رمضان، اغلب خبرگزاری های و رسانه ها ی معتبر بازگشت گبرلو و پیش خبر از سر گیری برنامه را روی خروجی های خود قرار دادند.

در همان روزهای گرم تیرماه پس از پایان ماه مبارک رمضان و در روز عید فطر، غلامرضا میر حسینی مدیریت شبکه سوم سیما در گفتگوی اختصاصی مشرق، خبر از تعطیلی برنامه هفت داد و اعلام کرد گبرلو از برنامه هفت جدا و با مخاطبانش در این برنامه خداحافظی خواهد کرد. از انتشار آن تاریخ تا کنون مدیران سیما سخت تلاش می کنند تا این برنامه را دوباره احیا کنندو گزینه مناسبی را جایگزین محمود گبرلو کنند.

چه کسی مجری برنامه هفت میشود؟

گبرلو

گبرلو مجری برنامه هفت

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره گزینه های مدنظر برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت»، تأکید کرد هنوز مجری و تهیه کننده برنامه «هفت» انتخاب و مشخص نشده اند.

ناصر کریمان درباره گزینه هایی نظیر بهروز افخمی که برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» مطرح می شوند گفت:این ها برداشت هایی است که در سایت ها و پایگاه های خبری مطرح می شود و تنها گمانه زنی است.

بهروز افخمی

بهروز افخمی مجری برنامه هفت؟

وی تأکید کرد:تیم کارشناسی شبکه سه درباره مجری برنامه «هفت» و همچنین ساختارهای این برنامه هنوز به جمع بندی کاملی نرسیده است و به محض مشخص شدن ترکیب و ساختار این برنامه، حتما این نکات در یک مصاحبه اعلام خواهند شد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه متذکر شد:تیم سازنده برنامه «هفت» و مجری آن باید از افراد متخصص باشد و سعی ما این است که با انجام کار کارشناسی بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و بهترین برنامه تلویزیونی در زمینه سینما را اجرا کنیم.

کریمان با بیان اینکه ما در این زمینه به ابزاری نیازمندیم و باید رایزنی هایی داشته باشیم، افزود:سعی ما بر این است که تا قبل از نیمه شهریورماه مجری برنامه را معرفی کنیم.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در پایان یادآور شد:مجری و تهیه کننده برنامه باید 2 فرد مجزا باشند. برنامه با فرم و ساختار جدیدی معرفی خواهد شد و اطلاع رسانی در این زمینه نیز انجام می شود.

برنامه هفت ، چه کسی مجری برنامه هفت میشود؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از مهر , فرهنگ نویس - / ک
وبگردی