مجوز تردد در تهران

آغاز به کار سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400کد مطلب : 56889زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران از شروع به کار سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان:ایمان قربانی مشاور و مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به تغییرات صورت گرفته در صدور مجوز تردد در تهران اظهار کرد:مجوز تردد بین استانی از امروز فقط برای افراد واجد شرایطی که در سامانه "تهران تردد" درخواست خود را ثبت و پیامک تائید دریافت کرده اند، صادر می شود.

وی گفت:ثبت درخواست فقط روزانه و از ساعت 7 صبح تا 11 در سامانه مربوطه انجام می شود.هیچگونه مجوز حضوری برای تردد در محل فرمانداری تهران صادر نمی شود و شهروندان فقط و فقط از طریق سایت اعلام شده اقدام به اخذ مجوز تردد کنند.

مدیر روابط عمومی تهران به تشریح جزئیات جدید شرایط اخذ مجوز تردد در تهران پرداخت و اعلام کرد:از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح تا 11 صبح مردم تهران فرصت ثبت نام برای اخد مجوز دارند. همچنین سایت اعلام شده روز های پنج شنبه و جمعه بسته خواهد بود.

وی افزود:کسانی هم که حائز شرایط باشند پیامک تایید به همراه کد پیگیری سفر بعد ازظهر همان روز برای تلفن های همراهشان ارسال خواهد شد.

قربانی تصریح کرد:هر پلاک خودرو در ماه یکبار می تواند ثبت نام کند و مجوز هایی که صادر می شود صرفا برای یک هفته است و پس از آن هیچ اعتباری ندارد.

وی افزود:ساکنان تهران برای در خواست مجوز به سایت taradodtehran . com که به همت مرکز فن آوری و iT فرمانداری تهران تهیه شده مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

آغاز به کار سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی