محسن افشانی

محسن افشانی و سحر قریشی در ورزشگاه ابوظبی + فیلم و عکس

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396کد مطلب : 56415زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن افشانی و سحر قریشی دو بازیگر جوان کشورمان برای تماشای بازی پرسپولیس و الاهلی به ورزشگاه ابوظبی رفتند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

گزارشگری محسن افشانی در ورزشگاه ابوظبی

بازی برگشت دو تیم پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 روز گذشته سه شنبه 21 شهریور 96 از ساعت 19:45 به وقت تهران برگزار شد و تیم پرسپولیس در بازی پر گل با نتیجه 3 بر 1 به برتری رسید و به مرحله بعد صعود کرد. دو بازیگر معروف کشورمان از تماشاگران این بازی در ورزشگاه ابوظبی بودند .

محسن افشانی بازیگر جوان سریال ترانه مادری و سحر قریشی در ورزشگاه ابوظبی این بازی را از نزدیک تماشا کردند و محسن افشانی ویدئویی از گلهای پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

سحر قریشی و محسن افشانی در ورزشگاه ابوظبی

محسن افشانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون یکی از طرفداران پرو پاقرص تیم پرسپولیس است . بازیگر جوانی که با سریال ترانه مادری در تلویزیون شناخته شد برای تماشای بازی پرسپولیس و الاهلی به ورزشگاه ابوظبی رفت و از نزدیک این بازی را تماشا کرد.

محسن افشانی

محسن افشانی در ورزشگاه ابوظبی

محسن افشانی، هنرپیشه سینما و تلویزیون، با پیراهن پرسپولیس به ورزشگاه ابوظبی رفت و با موبایل خود و در حالتی عجیب دو گل پرسپولیس را به تصویر کشید.

محسن افشانی

محسن افشانی و بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه ابوظبی

محسن افشانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خسته نباشید شیرمردان ارتش سرخ . خوشحالم که پرسپولیسی ام و رفقای خوبی مثل شما دارم... ممنون که دل مردم ایران رو شاد کردید...

محسن افشانی و سحر قریشی

سحر قریشی در ورزشگاه ابوظبی

سحر قریشی دیگر بازیگر کشورمان بود که برای تماشای بازی پرسپولیس و الاهلی به ورزشگاه ابوظبی رفت و از نزدیک به تشویق تیم پرسپولیس پرداخت.

گلهای پرسپولیس در ورزشگاه ابوظبی به گزارشگری محسن افشانی

 

محسن افشانی و سحر قریشی تماشاگر بازی پرسپولیس

3.132
این مطلب مفید بود ؟2012
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی