محسن تنابنده و سیروس مقدم

سریال جدید محسن تنابنده و سیروس مقدم در راه است!

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397کد مطلب : 66623زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن تنابنده و سیروس مقدم در جدیدترین همکاری مشترکشان در حال تولید سریالی جدید برای تلویزیون با عنوان سنگ پا هستند.

سریال محسن تنابنده و سیروس مقدم در مرحله نگارش

محسن تنابنده و سیروس مقدم که سابقه همکاری های مشترک موفقی را در کارنامه خود دارند در جدیدترین همکاری مشترک خود به ساخت سریال سنگ پا می اندیشند. زمزمه های ساخت سریال سنگ پا پیش از سریال علی البدل به گوش میرسید اما به دلایل کوتاه بودن زمان ساخت این سریال به زمانی دیگر موکول شد و اکنون خبرهای جدیدی از ساخت سریال مشترک محسن تنابنده و سیروس مقدم به گوش میرسد.

سریال سنگ پا کار مشترک محسن تنابنده و سیروس مقدم

سریال سنگ پا با طراحی محسن تنابنده و نویسندگی خشایار الوند و به کارگردانی سیروس مقدم همچنان در مرحله نگارش قرار دارد.

گروه تولید منتظرند تا پیشروی متن ها به حد قابل قبولی برسد تا نتیجه نهایی برای این سریال مشخص شود.

یکی از سختی های تولید این پروژه قصه سخت آن است. در این سریال یک نفر باید هفت شخصیت را بازی کند و هفت قصه در شرایط کاملا متفاوت دارد.

محسن تنابنده و سیروس مقدم

محسن تنابنده ، سیروس مقدم و خشایار الوند 

همچنین «سنگ پا» به طور غیر مستقیم به موضوع موجودات ماورایی می پردازد و به انسان هایی اشاره دارد که در شرایطی قرار می گیرند و از طریق یک سنگ پا دنیاهایشان تغییر می کند.

در «سنگ پا» بنا به فراخور قصه، باید مجسمه تمامی بازیگران ساخته شود که آنها جان گرفته و زنده می شوند و همین موضوع شرایط تولید را دشوار کرده است.

 محسن تنابنده و سیروس مقدم

محسن تنابنده ، مهران احمدی و احمد مهرانفر در سریال پایتخت

خبرهای ساخت سریال سنگ پا دو سال پیش منتشر شد و خبرهایی از ساخت این سریال به گوش رسید تا اینکه ساخت این سریال به زمانی دیگر موکول شد و سیروس مقدم مشغول ساخت سریال علی البدل شد. خشایار الوند نویسنده این سریال در یک گفتگو درباره عدم ساخت سریال سنگ پا توضیحاتی داده بود که در اینجا به آن اشاره میکنیم.

 محسن تنابنده و سیروس مقدم

محسن تنابنده ، سیروس مقدم و خشایار الوند عوامل سریال سنگ پا

خشایار الوند گفت :ما پیش از این، سریال «سنگ پا» را می نوشتیم که مدت کمی باقی مانده بود که وارد مرحله پیش تولید شود. ما برای این مجموعه به لحاظ متنی خیلی زحمت کشیدیم و این کار هم به لحاظ متن و هم به لحاظ پیش تولید کار سنگینی بود به دلیل اینکه قصه های مستقلی داشت و با توجه به زمان کمی که داشتیم قطعا به اجرا نمی رسیدیم و باید سر فرصت ساخته می شد و کاری نبود که با عجله ساخته شود به همین دلیل تصمیم بر ساخت «علی البدل» گرفته شد.

سریال جدید محسن تنابنده و سیروس مقدم در راه است!

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برگرفته از خبرگزاری فارس ، ایسنا / م.ف
وبگردی