محمد در لحظه گرگ و میش
فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش است که اگر علاقه مندید درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش را بهتر بشناسید

همایون اسعدیان بعد از سالها دوری از تلویزیون با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون بازگشت و توانست به مانند ساخته قبلی اش نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان جذب کند. لحظه گرگ و میش سریالی خانواده محور با حضور بازیگران با تجربه و جوان سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفت و به دل مخاطب نشست.

یکی از بازیگرانی که چند قسمتی است به سریال اضافه شده است فراز مدیری بازیگر نقش جوانی محمد پسر یاسمن و سروش است که در ادامه شما را بیشتر با او آشنا میکنیم.

فراز مدیری محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش است که پیش از بازی در این سریال در فیلم ماهی و گربه ساخته شهرام مکری ، نزدیک تر به کارگردانی مصطفی احمدی و هجوم ساخته شهرام مکری به ایفای نقش پرداخت.

فراز مدیری

بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش در فیلم نزدیک تر

بازی در لحظه گرگ و میش را میتوان نقطه عطفی در کارنامه بازیگری فراز مدیری دانست چرا که باعث شهرت او در میان مخاطبان تلویزیون شد.

یاسمن و محمد در لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی و فراز مدیری بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری در سریال لحظه گرگ و میش بازیگر نقش محمد پسر یاسمن و سروش است که بعد از جدایی پدر و مادرش در کنار خانواده یاسمن زندگی کرد و جوان معقولی شد.

محمد در لحظه گرگ و میش

جشن تولد فراز مدیری بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری متولد 22 فروردین 1370 است و امسال تولد 27 سالگی اش را جشن گرفت.

فراز مدیری

عکسی از فراز مدیری محمد سریال لحظه گرگ و میش

فراز مدیری در لحظه گرگ و میش با بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی، المیرا دهقانی، حسام محمودی، پانیذ برزعلی، ناصر سجادی حسینی، نیما نادری، پاشا رستمی، رها خدایاری، وحید آقاپور، احسان امانی، سیامک احصایی، مریم حاجی زاده، آیدا نامجو، لیلا بلوکات، محمدرضا مالکی، مهرنوش مسعودیان، زهره ساداتی، مهدی ملاک، رضا حجری و اِروین گالستیان با حضور لیلا بلوکات و محمدرضا مالکی همبازی بود.

محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری بازیگر سینما و تلویزیون

اگر سری به صفحه اینستاگرامی او بزنید تصاویری از دنیای طبیعت و اجسام را مشاهده میکنید و عکس هایی که در لابه لای آن مشاهده میشود.

فراز مدیری

سلفی آسانسوری بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری

فراز مدیری در فیلم ماهی و گربه

محمد در لحظه گرگ و میش

عکسی از بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش

فراز مدیری بازیگر نقش محمد در لحظه گرگ و میش کیست؟!+عکس

228
این مطلب مفید بود ؟1117
منبع : صفحه شخصی فراز مدیری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی